Aktuální číslo 28. 04. 2024 PDF Tisk

Květnové vydání časopisu JÓGA DNES s tématem JÓGA, LÁSKA A SEXUALITA 

Osvěžte svůj život a jógovou praxi, pronikněte do ní hlouběji a inspirujte se novým vydáním časopisu Jóga Dnes! 7. května na vás čeká exkluzivní obsah, který souvisí s nadcházejícím láskyplným májem.

Květnové vydání časopisu JÓGA DNES s tématem JÓGA, LÁSKA A SEXUALITA 

Nahlédněte do světa, kde se jóga snoubí s každodenním životem – od práce s dechem a meditací v pohodlí domova, až po ásanové sestavy, které si můžete zacvičit třeba i na pláži. V JD plánu se naučíte techniky, jak vyhrát nad stresem, přinášíme vám zajímavý rozhovor s herečkou Zuzanou Zlatohlávkovou, která se věnuje čínské medicíně a v neposlední řadě vám zprostředkujeme otevřený pohled na vztah jógy a intimního života. Naše hlavní téma „Jóga, láska a sexualita“ vám poradí, jak může jóga pozitivně ovlivnit milostný život a zlepšit vaše partnerské vztahy.

Prozkoumejte s námi bohatství jógy skrze články jako: Tantra: vtělené spojení moudrosti a soucitu, Jóga a orgasmus, které představují hlubší spojení mezi starodávnými technikami a moderním životním stylem. Inspirujte se ve své praxi sestavami, jež jsme pro vás připravili – třeba taneční meditací, která je ideální pro letošní jaro.

Toto vydání je plné praktických rad a návodů, jak integrovat jógu do každého aspektu vašeho života, včetně zvládání menstruačního cyklu nebo podpory metabolismu pomocí bylinných receptů. V cestování se vydáte do Rišikéše a rakouských Alp a pro milovníky zvířat jsme připravili inspirující reportáž o ochraně želv na Zakynthosu.

Objevte s námi, že jóga může být víc než jen praxe na podložce – může totiž transformovat váš život. Pojďte s námi slavit jaro, lásku a sebepoznání – nebojte se objevit nový rozměr sebe sama!

-jd-

OBJEDNEJTE PŘEDPLATNÉ s dárky. 

Objednat předplatné