BLESKOVĚ
Spolupracujeme 07. 05. 2019 PDF Tisk

Krásná a zdravá pleť s italskou BIO kosmetikou Argital se zeleným jílem a léčivými rostlinami

Krásná pleť je hladká, hebká, pružná a zářící zdravím. Její vzhled odráží vnitřní stav organismu. Stejně důležité je však pravidelné ošetřování kvalitní kosmetikou. Jakou kosmetiku zvolit?

Krásná a zdravá pleť s italskou BIO kosmetikou Argital se zeleným jílem a léčivými rostlinami

Pokožka není zcela neprostupná. Působí jako membrána, kterou mohou do organismu prostupovat jak látky prospěšné, tak i ty škodlivé. Dejme proto přednost kvalitním čistě přírodním přípravkům.

ARGITAL je 100% přírodní a BIO kosmetika na bázi zeleného jílu a bylinek. Vyrábí ji italský biolog a antroposof, doktor Giuseppe Ferraro, již více než 40 let. Vychází z tradičních znalostí o používání jílu v lidovém léčitelství i z vědeckého výzkumu, při němž, ve spolupráci s italskými univerzitami, zkoumá pozitivní účinky zeleného jílu na pokožku i zdraví obecně.

Zelený jíl Argital je bohatý na minerální látky a stopové prvky, má vysokou absorpční schopnost pohlcovat volné radikály, elektromagnetické záření, mikroorganismy a toxiny. S vodou se stává plastickým a má vysoký energetický potenciál.

Krédo dr. Ferrara:

„Zdravá, čistá a účinná kosmetika, která obnovuje přirozené funkce pokožky a dává jí impuls k vlastní regeneraci.“

Kosmetiku ARGITAL vyrábí v souladu s principy antroposofie, duchovně vědeckým směrem o nadsmyslovém poznání světa a určení člověka. Klade důraz nejen na technologii a kvalitu použitých surovin, ale také energii, která je do ní vkládána při výrobě. Metodou tzv. citlivé krystalizace je kontrolována vitální energie aktivních složek přípravků. Důležité je i místo, kde probíhá výroba. Proto společnost ARGITAL sídlí na Sicílii, v čisté a slunečné oblasti na pobřeží Středozemního moře.

Dle antroposofie jsou všechny živé bytosti propojeny s přírodou a celým vesmírem. Univerzálním principem, kterým se řídí přírodní procesy, jako např. střídání dne a noci, lunární cykly, roční období apod., je rytmus. Přípravky ARGITAL jej získávají v procesu dynamizace. Výsledné přípravky jsou díky tomu vysoce účinné, stabilní a trvanlivé i bez použití syntetických konzervantů.

 

Jak o pleť správně pečovat

Stačí několik minut ráno a večer. Základem je pleť dobře vyčistit, hydratovat, vyživit a ochránit.

Přes den na pleť působí nepříznivé vlivy. Smog a prach zanášejí póry, volné radikály způsobují stárnutí pleti. Ta pak ztrácí vitalitu a vypadá unaveně. Proto je nezbytné ji zejména večer důkladně vyčistit, a to i když se nelíčíme. Pleť pak může volně dýchat a regenerovat. Důležité je, aby přípravky nenarušily její přirozenou ochrannou bariéru.

To ideálně splňují přípravky ARGITAL.

ROSTLINNÝ MYCÍ A ZESVĚTLUJÍCÍ GEL NA OBLIČEJ s extrakty z růže, kyselinou fytovou a zeleným jílem. S vodou vytváří lehoučkou pěnu, která šetrně smyje nečistoty i většinu make-upu. Hydratuje, vyživuje a chrání pleť, dodává jí jas a svěžest.

ČISTÍCÍ A ODLIČOVACÍ MLÉKO „VEGETALATTE“ s přesličkou, Ylang-Ylangem, pelargonií a zeleným jílem. Slouží k důkladnému vyčištění pleti a odstranění zbývajícího make-upu.

PLEŤOVÉ TONIKUM S ESENCIÁLNÍMI OLEJI „RUGIADA“ s extraktem z kramerie a gelem ze zeleného jílu, stahuje póry, vypíná pleť, dodává jí pružnost a hydrataci. Používá se na vyčištěnou pleť.

1 - 2x týdně je vhodné použít peeling nebo pleťovou masku. Aplikují se na vyčištěnou pleť.

SCRUB A PLEŤOVÁ MASKA SE ZELENÝM JÍLEM a kořenem kosatce hydratuje a vyživuje pleť, odstraňuje odumřelé kožní buňky a čistí póry do hloubky.

MASKA ZE ZELENÉHO JÍLU „ARGILTUBO" s přesličkou, měsíčkem a brutnákem pleť skvěle čistí, vyhlazuje, zpevňuje a rozjasňuje.

Na závěr aplikujeme některý z pleťových krémů ARGITAL:

HYDRATAČNÍ A VÝŽIVNÝ KRÉM S YLANG-YLANGEM je univerzální pečující krém pro hydrataci a výživu pleti.

KRÉM PROTI VRÁSKÁM S PŘÍRODNÍMI VITAMÍNY E A F a zeleným jílem, vyživuje a chrání zralejší nebo stresovanou pleť, má anti-aging efekt.

OBNOVUJÍCÍ KRÉM S RŮŽOVÝM OLEJEM a zeleným jílem je balanční krém pro účinnou regeneraci pleti a proti jejímu předčasnému stárnutí.

ROZJASŇUJÍCÍ KRÉM SE ZELENÝM JÍLEM „PELLE DI LUNA“ byl speciálně formulován pro rozjasnění a zesvětlení pleti, ale dodává pleti též hydrataci, výživu a ochranu proti volným radikálům.

Pro velmi citlivou pleť, která již nesnáší ani některé přírodní látky jako např. esenciální oleje, vyvinul ARGITAL zcela inovativní řadu vysoce kvalitních hypoalergenních BIO přípravků. Jejich základem je extrakt z violky trojbarevné a gel ze zeleného jílu. Působí eudermicky, efektivně vyrovnávají (normalizují) problematickou pleť a jsou k ní mimořádně šetrné. Jsou vhodné i při dermatitidě, atopickém ekzému, lupénce, růžovce či akné.

Hypoalergenní čistící mléko s violkou

Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou

Hypoalergenní krém na obličej s violkou

Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou

www.cosmeticanatura.czwww.argital.cz

 

Objednat předplatné