Spolupracujeme 13. 12. 2016 PDF Tisk

Knižní tipy z nakladatelství ANAG

Potřebuje Ježíšek poradit? :) Máme pro vás knižní tipy nakladatelství ANAG, které jistě udělají vašim blízkým radost.

Knižní tipy z nakladatelství ANAG

7 úspěšných pravidel k získání vysněné postavy – včetně 30 receptů
Pierre FRANCKH
Užívat si jídlo, udělat si na něj čas a vychutnat si ho všemi smysly. Důležitá je však zároveň sebeláska a sebe přijetí. Tím lze docílit vysněné postavy. Sedm pravidel, která autor s úspěchem používal, popsal v této knize.  Najdete v ní všechno, co mu pomohlo dostat se na jeho vysněnou hmotnost – ale současně co jej od prvního dne naplňovalo pocity štěstí. Součástí knihy jsou chutné kulinářské recepty, které si sám autor v průběhu hubnutí napsal.

Nakladatelství ANAG, 160 stran, vázaná, 269 Kč

 

Vaření bez vaření – Průvodce životním stylem založeným na raw stravě
Tanya MAHER
Perfektní kniha pro každého, kdo chce oslavovat život pomocí jídla. Raw strava nám dodává spoustu energie a rovněž schopnost myslet jasněji – je ovšem také o prožitcích a užívání si života, takže i o zdraví. Tanya Maher nabízí jednoduchý návod s dostupnými recepty v moderním duchu, čerpá z mnohaletých zkušeností z vlastní praxe nutriční specialistky na raw stravu, poutavou formou vás provede základy raw stravy a také těmi nejlepšími recepty pro celou rodinu. S krásnými fotografiemi, dostupnými a dobře známými surovinami a také doplňujícími informacemi o jejich výhodách pro vaše tělo  jsou tyto recepty tak chutné, že je budete chtít připravovat pořád dokola. A pokud si myslíte, že budete strádat, najdete zde i kapitolu o vynikajících alkoholických koktejlech připravovaných z těch nejlepších surovin!

Nakladatelství ANAG, 200 stran, brožovaná, 389 Kč

 

5918 Autoimunitní řešení – Prevence a odvrácení celého spektra zánětlivých symptomů a nemocí
Amy MYERS, M.D.
Více než 90 % populace trpí zánětem nebo nějakou autoimunitní poruchou. Klasická medicína zatím stále prohlašuje, že lék neexistuje. Menší obtíže, jako jsou vyrážky a rýmy, jsou ignorovány, zatímco chronické a vysilující nemoci, například Crohnova choroba a revmatoidní artritida, jsou zvládány pomocí koktejlu toxických léčiv, která nedokáží vyřešit základní příčinu. Tak tomu ale být nemusí.

V knize Autoimunitní řešení nabízí Amy Myers, M.D., renomovaná čelní představitelka funkční medicíny, svůj lékařsky ověřený přístup k prevenci a odvrácení široké škály zánětlivých symptomů a onemocnění včetně alergií, obezity, astmatu, kardiovaskulárních chorob, fibromyalgie, lupusu, syndromu dráždivého tračníku, chronických bolestí hlavy a Hashimotovy tyreoiditidy. Kniha Autoimunitní řešení přináší z lékařského hlediska průlomový, popisný a přehledný program pro potírání a zdolání celého spektra autoimunitních onemocnění, který vychází ze 4 základních kroků: eliminace toxických a zánětlivých potravin, užívání regeneračních prostředků, omezení toxinů v životním prostředí a vyléčení s autoimunitou souvisejících infekcí.

Vydalo nakladatelství ANAG, 400 stran, brožovaná 399 Kč

 

foto: nakladatelství ANAG

Objednat předplatné