Jógová studia 09. 06. 2022 PDF Tisk

Jógové studio v Praze - Mood Yoga

Máme rádi věci jednoduché. Proto vám nenabízíme bambiliontypů lekcí, ve kterých se ztratí i zkušený jogín. U nás záleží jen na jednom – vaší náladě.

Jógové studio v Praze - Mood Yoga

Otevřeli jsme studio, kde najdete pouze dva druhy lekcí. Měli jste těžký den v práci a chcete si vyčistit hlavu? Zrelaxujte se v našem Light sále. Máte chuť dát si spíš trochu do těla? Pak vás pošleme do dynamického Deep sálu. Žádné složité rozhodování, soustředíme se na to podstatné – na jógu. A vy teď můžete taky.

Dva sály, dva druhy lekcí

Light jógu cvičíme ve světlém Light sále s přírodními detaily. Relaxační atmosféru umocňuje jemná vůně a stylová hudba. V Light sále najdete také speciálně uzpůsobené lekce pro těhotné jogínky.

Deep lekce bude vyhovovat všem, kdo se chtějí na lekci i trochu „zapotit“. Hodiny jsou dynamické a zpevňovací. Tomu je uzpůsobené i prostředí tmavého Deep sálu, kterému dominují stěny z přírodní opuky. Silovější cvičení podtrhuje dynamická hudba a stimulační vůně.

Jóga všemi smysly

MOODu se snažíme působit na vaše smysly. Co nejvíc vašich smyslů. Abyste se maximálně uvolnili a zapomněli na starosti běžných dní a každá jógová praxe byla zážitkem.

Čich

Olejíčky do difuzérů máme speciálně namíchané pro každý sál. V Lightu je vůně jemnější květinová, v Deepu naopak silnější a sladší. Stejně tak na recepci máme olejíčky, které si můžete vyzkoušet před nebo po lekci třeba na zápěstí.

Hmat

U nás je to spíš hmat nohama. A to po cestě do šatny, na toalety i do sálu. Projdete se totiž po kamínkové cestičce, a promasírujete tak příjemně své plosky.

Sluch

V obou sálech vás při lekcích doprovází hudba - v Lightujemnější a pomalejší, v Deepu pak lektorky volí skladby dynamičtější a rychlejší. A na recepci vám recepční rády pustí cokoli dle aktuální nálady.

Zrak

Světýlka, kytky, baldachýn. V obou sálech najdete takové doplňky, aby se hodily k atmosféře každého z nich. V Lightusvětlé tóny, osvětlený baldachýn a spoustu kytek, v Deepu pak přítmí a stěnu z přírodní opuky.

Chuť

Na recepci si můžete vychutnat výbornou kávu z holešovické pražírny nebo výběrový anglický čaj. Máme pro vás i ovocné mošty z Lažan a zdravé tyčinky.

Těšíme se, až u nás všechny svoje smysly procvičíte a dorazíte zlepšit svoji náladu!

MOOD Yoga

Křižíkova 16, Praha 8 - Karlín

www.moodyoga.cz

Objednat předplatné