BLESKOVĚ
Jógová studia 14. 07. 2022 PDF Tisk

Jógové studio v Praze - Karma Yoga

Karma jóga není jen název našeho studia a školy jógy, ale je to především jedna z tradičních linií jógy a také životní postoj.

Jógové studio v Praze - Karma Yoga

Studio nesoucí název Karma Yoga chce dostát svému jménu, a proto v tomto duchu vede nejen jógové studio, ale i Nadaci Karma srdcem www.karmasrdcem.cz

"Jógu nejen cvičíme, ale jógou i pomáháme".

Co najdete v Karma Yoze?

Kromě milého a příjemného prostředí vás čeká samozřejmě hlavně JÓGA v různých podobách - široký výběr otevřených lekcí jógy, pravidelné kurzy jógy a také tematicky zaměřené workshopy a školení. S jógou u nás můžete strávit hodinu, den či celý víkend, a nebo se s námi vydat i na delší cestu. Karma Yoga organizuje také jógové víkendy a cesty v Čechách i v zahraničí.

Základ lekcí tvoří klasická hatha jóga, ale nabízí i další styly jógy, jako např. jin jógu, vinjásu, power jógu, jógu pro těhotné nebo jógu v areálních sítích (akro i terapeutickou). Nezapomínají ani na děti a teenagery, pro ně nabízí jógu v sítích nebo akro sítě. Velmi oblíbené jsou také lekce pro seniory – senzační senioři, jógahrátky – lekce pro rodiče s dětmi nebo onko jóga pro klienty s onko diagnózou.

www.karmayoga.cz

Škola Karma jógy – pro ty, co chtějí víc

Pro ty, kteří hledají víc a chtějí jít ve své praxi hlouběji a možná jednou i sami jógu vyučovat, Karma Yoga nabízí několik variant školy jógy a také školení různých stylů jógy - jin jógy, těhotenské jógy či onko jógy.

  • ŠKOLA KARMA JÓGY – klasický 200h kurz pro lektory jógy, akreditovaný MŠMT i Yoga Alliance Professionals.
  • VINYASA YOGA TEACHER TRAINING – 200h kurz pro lektory jógy v angličtině
  • ŠKOLA AJURVÉDY – 150h, úvod do tajů nejstaršího holistického systému péče o zdraví

www.karmaskolajogy.cz

Ve studiu Karma Yoga si prostě vybere každý!

Objednat předplatné