Jóga Zprávy 15. 11. 2018 PDF Tisk

Jógové probuzení

Pokud jste vyznavačem jednoho stylu jógy, přijďte teď zkusit něco, v čem se hezky prolínají rovnou tři styly, hathajóga, aštanga a kundaliní jóga. Na první pohled naprosto odlišné styly, které však mají jedno společné.

 

Jógové probuzení

Kombinace hatha, aštanga a kundaliní jógy s nedílnou součástí pránájámy (dechové cvičení) probudí jak naše tělo pro nový den, tak našeho vnitřního léčitele pro život. Hodina je pokaždé trochu jiná, ale zároveň vždy koncipovaná tak, aby harmonizovala tělo i mysl, ukázala nám naše silné, ale i slabé stránky, protože i ty je potřeba posílit a zrelaxovat. Tyto lekce jsou nejlepším pomocníkem na odstranění bolestí zad a kloubů, zmírnění stresu všedních dní, tvarování postavy a rozjasnění tváře. 

V lekcích se bude vaše pozornost soustředit na vše, co je pro jógu jako takovou důležité – ásany (fyzické cvičení), pránájámu (dechové cvičení), čistění mysli od stresu a meditaci. Ásany mohou být prováděny v různých stupních náročnosti, takže si své místo najde začátečník i pokročilý, aby se každý mohl posunout a zdokonalit v tom, v čem je potřeba.

Lekce probíhají ve studiu Arha, V. P. Čkalova 26 na Praze 6 až do konce ledna 2019 a provázet vás jimi bude instruktorka Iveta Romanovská.

Cena samostatné lekce je 200 Kč. Při koupi 10 lekcí nebo předplatného na 3 měsíce získáte zvýhodněnou cenu 1800 Kč.

Více informací

 

Objednat předplatné