BLESKOVĚ
Jóga videa 19. 03. 2020 PDF Tisk

Jógová videa NAPLNO – novinky z JÓGA VIRTUAL!

V současných dnech stále pracujeme na nových videích a zpřístupňování celého systému veřejnosti, která tvoří komunitu JÓGA DNES. Informujte i ostatní, že mnohá videa na www.jogavirtual.cz jsou zdarma.

Jógová videa NAPLNO – novinky z JÓGA VIRTUAL!

Všichni předplatitelé časopisu JÓGA DNES mají automaticky zpřístupněné 3 nová videa měsíčně a celý archív videí + 2 on-line kurzy. 

Posunuli jsme videa v ARCHIVU! Nově do celého archívu patří videa umístěná ve Virtual již do 31. 1. 2020. Přibylo zde několik desítek videí za minulý rok. Tato řádná videa, která se každý týden přidávají na web www.jogavirtual.cz, jsou nyní volně přístupná všem předplatitelům Jóga Dnes. 

Předplatitelé, kteří chtějí čerpat všechny on-line kurzy, workshopy a také několik DVD Václava Krejčíka si mohou svůj tarif rozšířit na tarif All Inclusive s doplatkem pouze 490 Kč. DVD je možné stáhnout do PC a cvičit tak s nimi off-line.

V rámci Virtualu naleznete různé styly jógy, mnoho zajímavých a inspirativních lektorů jógy, jógu pro těhotné, děti i seniory. Videa pro seniory jsou natáčeny ve spolupráci s Nadací Seniorem s radostí a jsou pro všechny Seniory ZDARMA. Mohou tak doma cvičit, nebo jen pracovat s myslí, vyslyšet psycholožku a strávit tak čas v přítomnosti lektorů. 

I ti, kteří nemají přístupu k Virtualu skrz své předplatné JÓGA DNES nebo JÓGA VIRTUAL, naleznou několik videí zdarma v této sekci na webu www.jogavirtual.cz. Navíc Václav Krejčík natáčí v tuto chvíli každý den meditační a relaxační videa, která se LIVE přenášejí na facebookové stránce Energy Studio Václav Krejčík, a tak každý den v 19:05 můžete v rámci LIVE relax večerníčků naladit svou mysl na pozitivní notu. Již tento pátek začne i Jakub Šamberger v 11:30 na již zmíněné facebookové stránce svou polední lekci Uvolnění a jóga pro zdravá záda. 

Novinek je dostatek a tak sledujte vše s námi a buďte s námi, ať společně rozproudíme pozitivní energii a vše se posune ke zdárnému ozdravení všeho! 

 

-jd-
foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné