Jóga & Wellness

07. 02. 2019


Další úžasný jógový pobyt je tu. Pokud chcete prohloubit své jógové znalosti, vyklidnit svou mysl na další level a zrelaxovat své tělo, je tento pobyt určený právě pro vás!

1. 3. – 3. 3. 2019

Pá 18:00 – Ne 12:00

Víkend s jógou v srdci Českého Švýcarska pod vedením Jitky Dytrychové (RYT200). 

Jóga jako fascinující dobrodružství, meditace v pohybu, pulsující bytí, vášeň k životu. Kombinací dynamických technik, ásanové praxe, pránájámy, relaxace i meditace otevíráme vnitřní prostor na mnoha úrovních – fyzické, mentální, emocionální i spirituální. Získáváme fyzickou a psychickou odolnost, prohlubujeme jemné vnímání i soustředění, učíme se klidu a pokoře. Směřujeme k důvěře, svobodě a nezávislosti, ale také větší míře empatie k ostatním bytostem, planetě i vesmíru.

Pobytem vás provede skvělá Jitka Dytrychová: „Nabízím vlastní moderní přístup k tradiční hatha józe v duchu metody aktivní egolýzy – rozpouštění ega přírodními cestami. Ásany využíváme k uvolnění bloků ve fyzickém těle, získání odvahy a odolnosti. Pránájámou osvobozujeme dech, prociťujeme jej coby životní sílu, pravdu a čistou mysl, abychom s ním pak mohli přirozeně splynout v meditaci.“

Získáte manuál základní sestavy ásan s vyobrazením pozic a sekvencí pránájámy, který může posloužit k vašemu individuálnímu cvičení doma. Praktikuji podle zásad zdravého pohybu, dbám na precizní provedení pozic a dech. Pránájáma zahrnuje plný jógový dech a další dechové očistné i posilující techniky, nepostrádá nezbytné instrukce ani jejich dostatečné procvičení. Pracujeme také s postupným osvobozováním hlasu. 

POBYT JE NEKUŘÁCKÝ, BEZ ALKOHOLU, S CHUTNOU VEGETARIÁNSKOU STRAVOU.

Cena zahrnuje ubytování ve společných ložnicích (4–5 osob), plnou penzi, 7 lekcí jógy 90–120 minut. Podložky na cvičení, přikrývky a další pomůcky budou k dispozici.

V sobotu večer bude možnost navštívit nedaleké lázně Toskana Therme v Bad Schandau. Vstup není zahrnut v ceně víkendu (20 EUR)

Cena pobytu: 3500 Kč

Rezervace: info@hridaya.cz

 

  • připravila: Valentina Lebová
  • zdroj: yogapoint.cz
  • foto: Shutterstock.com

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket