BLESKOVĚ
Jóga videa 14. 03. 2021 PDF Tisk

JÓGA VIRTUAL: Jarní nadílka jógových videí

Chybí vám jóga? Využijte naplno nabídky jógové online TV – Jóga Virtual. Předem natočená jógová videa vám budou k dispozici kdykoliv a nebudete tím pádem limitováni časem. Každou sekvencí na videu vás provede zkušený lektor jógy. Podívejte se, jaká videa pro vás chystáme v nejbližší době! 

JÓGA VIRTUAL: Jarní nadílka jógových videí

Svou domácí praxi můžete posunout a rozšířit s videi Jóga VirtualKaždý týden přidáváme nová videa, podle kterých můžete praktikovat pohodlně ve svém domácím jógovém studiu – kdykoliv a kdekoliv.

Jsme největší databází jógových videí v ČR i na Slovensku. U nás naleznete bezmála 500 jógových videí různých stylů, délek a v podání širokého spektra lektorů. Dynamická videa jógy, zaměření na posílení středu těla, ale i jemné naladění v klidných stylech, meditace a pránájáma. Krátká videa i videa celých lekcí, techniky cvičení pozic, pránámjámické techniky, tipy pro domácí jógovou praxi a další. To je JÓGA VIRTUAL, vaše domácí on-line videotéka. 

Každý předplatitel časopisu Jóga Dnes má zdarma přístup s tarifem Jóga Virtual Basic ke 3 novým a především archivním jógovým videím. Navíc, pokud si chcete rozšířit svůj základní tarif zdarma pouze o 490 Kč, můžete neomezeně s tarifem Jóga Virtual All inclusive čerpat nová videa, specializované kurzy, odborné workshopy a také DVD s jógovou tématikou.

Jaká videa chystáme v nejbližší době?

 • Jemná jóga pro uvolnění zad / Václav Krejčík
  Základní pozice vleže, vsedě, vzpory a práce s dechem tvoří základ uvolňující sekvence pro zdravá záda a trénink středu těla. Zapojením vědomého dechu uvolníte páteř a záda.

 • Krijové techniky pro energii / Václav Krejčík
  Kapálabháti pro očistu, expres bhastrika pro dobití energie a podporu síly a hadí krija pro zbavení se strachu... To jsou jednoduché techniky pro podporu energie. Tato praxe není vhodná pro lidi s kardiovaskulárními omezeními – je určena zdravým lidem.

 • Jarní detox sestava / Simona Josefová
  Dynamická sekvence zaměřená na detoxikaci a nastartování organismu. Stimulací tzv. detoxikačních orgánů – jater, slinivky a ledvin zlepšíme metabolismus, trávení, vylučování a napomůžeme očistě organismu.

 • Jóga proti stresu a úzkosti / Simona Josefová
  Sestava zaměřená na nalezení stability, harmonie, radosti, lehkosti a síly, abychom se lépe dokázali vyrovnat s nelehkým obdobím našich životů, ve kterém se nyní všichni nacházíme.

 • Jóga a rovnováha / Aneta S. Králová
  Video navazuje na článek v květnovém časopise Jóga Dnes. Vysvětluje, co je vlastně rovnováha, a ukazuje, jak ji můžeme přirozeně a nenásilně rozvíjet. 

 • Cvičení při diastáze / Aneta S. Králová
  Základní vhled do problematiky cvičení s diastázou. Tipy, jak potížím s diastázou předcházet a případně je napravit.

 • 30 minut jemné plynulé powerjógy na rozhýbání celého těla / Aneta S. Králová
  Jemná ale dynamická sekvence, která rozhýbe celé tělo a podpoří energii. 

 • Příprava na meditaci / Katarína Mikulandová
  Připravte své tělo, dech i mysl na meditaci. Najděte si čas pro sebe!

 • 10 minut jógy při kávě / Katarína Mikulandová
  Jóga pro chvíli, než se uvaří káva, když se nikdo nedívá. Jemná mobilizace a uvolnění na podložce.

 • Tantra hatha jóga pro jarní období / Zuzana Klingrová
  Lekce, která vám pomůže zvládnout jarní únavu a harmonizovat ájurvédskou dóšu kaphu.

 • Tantra hatha jóga pro uvolnění negativních emocí / Zuzana Klingrová
  Cítíte vnitřní tlak, zlost, naštvanost nebo jste podráždění a přecitlivělí? Pak právě pro vás je určena tato lekce. Uvolněte emoce na své podložce, nechte odejít nepotřebné.

 • Meditace pro uvolnění nepotřebného / Zuzana Klingrová
  Tato meditace vám pomůže uvolnit vnitřní tenzi a nalézt vnitřní klid a stabilitu.
Přejeme vám pěkné cvičení, relaxaci a odpoutání mysli od všednodenních záležitostí.

tým Jóga Virtual

 

Objednat předplatné