Jógová studia 23. 06. 2022 PDF Tisk

Jógové studio v Třinci - Balans Studio

Komunitní jógové Balans Studio se nachází v krásném prostředí moravskoslezských Beskyd, kde se mísí tradiční se současným, klid a pohoda okolní přírody se svérázností města Třince. Je to místo setkávání i odpočinku, kde nás všechny spojuje láska k józe a dobré společnosti.

Jógové studio v Třinci - Balans Studio

Balans Studio bylo založeno v roce 2016 s cílem sdružovat jógínky a jógíny z okolí Třince, kteří chtějí objevovat různé formy jógy a skrz praxi objevovat sami sebe. Než jsme otevřeli studio, jógovali jsme po různých tělocvičnách, ale toužili jsme po prostoru, který by byl určen jen na jógu. To se nám splnilo a od té doby se snažíme studio udělat co nejpříjemnějším místem pro praxi jógy. Naším nejnovějším plánem je rozšíření studia o odpočinkovou zónu s cílem udělat ho tak ještě pohodlnější pro všechny příchozí. Balans Studio je místem setkávání lidí podobného smýšlení, kde předáváme a sdílíme znalosti a zkušenosti, a rosteme spolu.

Z pestré nabídky jógy i dalších relaxačních praktik si vybere opravdu každý. Pro aktivnější jedince můžeme nabídnout lekce powerjógy, vinjásy či fit jógy. Jak provádět ásany správně a tím harmonizovat naše tělo i mysl, se dozvíte na lekcích jógy pro začátečníky, jógy pro zdravá záda, jin jógy či neustále plně obsazené lekci s názvem Prostě jóga. Najdete u nás i speciální jógu čistě pro pány, jógu pro hormonální rovnováhu, těhotenskou jógu či jógu pro mámy s dětmi, kterou si užijí nejen mámy.

Kromě jógy si u nás zajdete i na lekce Tai-chi nebo množství různých workshopů a akcí. Můžete si vyzkoušet jak otevřené lekce, tak komplexněji pojaté uzavřené kurzy. Srdce studia tvoří skupina kvalifikovaných lektorek a lektora, kteří k praxi přistupují profesionálně, s láskou a pokorou. Neustále se také vzděláváme na jógových kurzech v Česku i v zahraničí a sdílíme s naší komunitou všechny nové poznatky.

V našem studiu je možnost navštěvovat otevřené lekce, uzavřené kurzy a je zde také možnost soukromých lekcí pro jednotlivce či menší skupiny.

Razíme heslo, že jóga je pro všechny a těšíme se na každého, kdo si k nám přijde zajógovat nebo se třeba jen dozvědět o józe něco více.

 

Objednat předplatné