BLESKOVĚ
Jógová studia 23. 04. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (YogaPilates Studio)

YogaPilates Studio, nabité energií a radostí z pohybu se nachází v samém srdci Prahy, ve Štěpánské ulici. Díky naší lásce k pohybu a znalosti lidského těla, se zde pod jednou střechou setkává yoga, Pilates a fyzioterapie.

Jóga v Praze (YogaPilates Studio)

Tento útulný prostor jsme otevřeli v roce 2015 pro všechny, kdo hledají aktivní odpočinek, chtějí se na chvíli zastavit a načerpat energii na další cestu. Ani ti, kdo mají jakékoli obtíže s pohybovým aparátem se nemusí obávat přijít. Oba koncepty – yoga a Pilates - se perfektně doplňují s manuální fyzioterapií a v řadě případů fungují jako podpůrná terapie, doplněk léčby nebo jako prevence. Není to úžasné ?

K dispozici máme dva sály, kde se konají individuální i skupinové lekce yogy či Pilates. Zatímco individuální hodina je šitá přímo na míru praktikujícímu (obsahem i časově), skupinové lekce zachovávají osobní přístup lektora maximálním počtem sedmi cvičících. Většina lekcí je otevřených čili nemusíte se zavazovat nějaké pravidelnosti – z pohledu dní nebo hodin. Pro ty, co zbožňují řád vypisujeme i kurzy, kde je přesný čas a den jen ten váš.

Vybírat můžete z lekcí pro úplné začátečníky, milovníky Power yogy, jemné Hatha yogy nebo Vinyasa flow hodiny. Pro toho se zdravotními problémy, například bolesti páteře, jsou vypsány i lekce „zdravá záda“. Ne proto, že z ostatních lekcí by zdravá záda nebyla, tyto lekce jsou však vedeny v pomalejším tempu a důraz je kladen na opravdu precisní provádění asan v kombinaci s aktivací stabilizačního systému páteře. Naše lekce jsou otevřeny opravdu všem !

V sálech jsou k dispozici kvalitní podložky Prana, bloky a pásky, po hodině zdarma čaj nebo jiný osvěžující nápoj.

Stejně tak, jako je důležitá praxe, neméně důležité je i vzdělání a proto jsou lekce vedeny zkušenými a certifikovanými lektory, většinou také fyzioterapeuty v jedné osobě. Kromě otevřených lekcí a uzavřených kurzů vás zveme na nejrůznější workshopy, kde si prohlubujeme znalosti a vyměníme řadu zkušeností.

Vaši lekci si můžete pohodlně rezervovat po registraci a přihlášení se v rezervačním systemu na webu Studia www.yogapilates.cz


Těšíme se na Vaši návštevu, namasté!

www.yogapilates.cz

 

 

Objednat předplatné