Jógová studia 12. 03. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (Yoga Art)

YOGA & ART je unikátní prostor zaštiťující projekt v rámci pořádání jógových aktivit pro všechny generace. Záměrem je kombinace osvědčených pohybových cvičení s uměleckým rozvojem osobnosti, kreativity, sociálního cítění a úcty k sobě samému, okolí a přírodě.

Jóga v Praze (Yoga Art)

Jsme dvě – Tereza a Týna – a na jaře roku 2012 jsme svá srdce, hlavy i ruce vypustily do tvarování prostoru, který by mohl být alespoň zčásti odrazem každého z nás a všeho, co nás všechny bez rozdílu společně obklopuje. Jsme neskonale šťastné, že si naše idea a počin nalezly odezvu nejcennější – vás, naše klienty, ať už stálé, nebo i nově příchozí. Vítejte u nás.

Jóga představuje jeden z nejstarších a nejdokonalejších systémů pro lidské zdraví, které chápeme ve třech rovinách – tělesné, duševní a duchovní.


YOGA & ART je unikátní prostor zaštiťující projekt v rámci pořádání jógových aktivit pro všechny generace. Záměrem je kombinace osvědčených pohybových cvičení s uměleckým rozvojem osobnosti, kreativity, sociálního cítění a úcty k sobě samému, okolí a přírodě. To vše v krásném prostředí objektu Marjánka na pražském Břevnově.
Cítíme, že toto spojení představuje pro nás všechny ideální způsob, jak svobodně vyjádřit a uspokojit svou vrozenou potřebu touhy po štěstí a zdraví.

NAŠE FILOSOFIE
Vše, co v životě děláme, je vědomě či podvědomě vedeno touhou zajistit štěstí pro sebe a pro druhé – všichni si přejeme být zdraví, spokojení a uvolnění. Chceme, abychom ve vnějším světě, který nemusí být vždy zrovna přátelský, obhájili své právo na šťastný život a abychom se posléze dokázali vypořádat s problémy a našli odpovědi na důležité otázky.

Všichni lidé kolem nás mají k původní józe velice blízko, protože pozorování a napodobování okolního světa představuje již od samého narození jednu část našeho bytí – posiluje nás a aktivuje. Rozmanité účinky jógy, která se praktikuje již několik tisíc let, jsou pro nás všechny kvalitním pomocníkem.

NABÍZÍME
Otevřené lekce i kurzy jemné i dynamické jógy, jógovou terapii, jógu pro těhotné, babyogu, jógu pro děti předškolního i školního věku, teen jógu, jógu pro seniory, pilates terapii. Klienti u nás mohou okusit i úžasné semináře malby mandal, kde se jednoduchou a rychlou technikou naučí během chvíle vyjádřit se akrylovými barvami na plátno. V této kombinaci nabízíme i víkendové pobyty s jógou a malbou mandal.

www.yoga-art.cz

 

Objednat předplatné