Jógová studia 07. 02. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (Studio Sedmé Nebe)

Blízko lesa, přehrady, ale i stanice metra. Sídlíme na Jižním městě a snažíme se být zde oázou klidu a pokoje. Jsme místem, kde najdete milé a kvalifikované lektory, mnoho stylů jógy, a hlavně příjemné rodinné prostředí. Přijďte si k nám odpočinout od shonu všedního dne.

Jóga v Praze (Studio Sedmé Nebe)

U nás se můžete jak pořádně zapotit na dynamické józe, tak se lehce a důkladně protáhnout na jemnějších lekcích. Zakládáme si na tom, abyste se u nás opravdu jako v sedmém nebi cítili. Vítání jsou u nás začátečníci i pokročilejší, mladí i o něco starší, ženy i muži. Po lekci můžete posedět u šálku vonícího čaje nebo jen tak odpočívat na pohodlných gaučích.


Nabízíme lekce, ze kterých si vyberete, ať jste začátečník, nebo pokročilý. Pokud preferujete jemnější styly, můžete si u nás zacvičit na lekcích Jóga terapie, případně Jemné jógy a Hatha jógy. Pro ty, kdo se rádi zapotí, máme Power jógu, Vinyasu a Ashtanga jógu.


Naším hlavním krédem je, že věříme, že jógu může praktikovat každý. Je jedno, jestli jste mladí, starší, muž, nebo žena, jde jen o to, chtít na sobě trochu pracovat a cítit se lépe.


Jelikož víme, že na běžných lekcích se nedá stihnout vše, začali jsme pro vás pořádat semináře, kde probíráme jógu a s ní související témata, jako je dech, bandhy, dechové a meditační techniky. Nejbližší termín takového workshopu je 27. února – esence dynamické jógy s Katkou Burešovou.

Víme, že jóga umí lidi i sbližovat, a baví nás tomu pomáhat, a tak jsme pro vás na letošek připravili i několik seminářů partnerské čili acro jógy. Na těchto workshopech spolupracuje několik lidí dohromady, takže se zde buduje důvěra, schopnost týmové práce, ale hlavně se užije spousta legrace. Podobný efekt pak mají i různé jógové retreaty čili víkendy a dovolené s jógou, kde si nejen zacvičíte, ale můžete s lektorem probrat cokoliv kolem jógy, co vás zajímá, a v běžném provozu, kdy přiběhnete na lekci a pak zase spěcháte domů, nestíháte. Navíc vždy vybíráme místa, kde je příjemně a kromě cvičení si odpočinete nejen fyzicky, ale i psychicky. Na víkendy jezdíme do wellnes Resortu Svatá Kateřina ukrytého v lesích Vysočiny, kam nesmí auta, vzduch je voňavý a jídlo neodolatelné. Na dovolenou u moře jsme letos zvolili krásný řecký ostrov Karpathos s průzračnou tyrkysovou vodou a bílými plážemi.


Naší asi nejzajímavější jógovou akcí letošního roku je třídenní workshop se světoznámou lektorkou ashtanga jógy, motivátorkou a báječnou ženou – Kino MacGregor. Tato drobná dáma, propaguje cvičení jógy na mnoha sociálních sítích, zdarma sdílí videa s cvičením na doma a různé tipy a triky jak si poradit s asánami s lehkostí a elegancí. Zažít praxi s ní je opravdu zážitek. Umí ve vás najít tělesné i mentální schopnosti, o kterých jste vůbec netušili, že je máte ☺. Kino bude v Praze již v srpnu a veškeré informace o programu, ceně a způsobu platby jejího workshopu najdete na našich stránkách.


Doufáme, že vás něco z naší nabídky zaujme a přijdete vyzkoušet naše studio, kde se, jak doufáme, budete opravdu cítit jako v sedmém nebi!

www.studiosedmenebe.cz

 

Objednat předplatné