Jógová studia 28. 04. 2022 PDF Tisk

Jógové studio v Praze - Studio Sedmé Nebe

Přijďte k nám na jógu...jsme blízko lesa, přehrady, ale i stanice metra. Sídlíme na Jižním městě a snažíme se být zde oázou klidu a pokoje. Jsme místem, kde najdete milé a kvalifikované lektory, mnoho stylů jógy, a hlavně příjemné rodinné prostředí.

Jógové studio v Praze - Studio Sedmé Nebe

U nás se můžete jak pořádně zapotit na dynamické józe, tak se lehce a důkladně protáhnout na jemnějších lekcích. Zakládáme si na tom, abyste se u nás opravdu jako v sedmém nebi cítili. Vítání jsou u nás začátečníci i pokročilejší, mladí i starší, ženy i muži. Po lekci můžete posedět u šálku vonícího čaje nebo jen tak odpočívat na pohodlných gaučích.

Nabízíme lekce, ze kterých si vyberete, ať jste začátečník, nebo pokročilý. Pokud preferujete jemnější styly, můžete si u nás zacvičit na lekcích jóga terapie, případně jemné jógy a hatha jógy. Pro ty, kdo se rádi zapotí, máme power jógu, vinjásu a aštánga jógu.

Naším hlavním krédem je, že věříme, že jógu může praktikovat každý. Je jedno, jestli jste mladí, starší, muž, nebo žena, jde jen o to, chtít na sobě trochu pracovat a cítit se lépe.

Jelikož víme, že na běžných lekcích se nedá stihnout vše, začali jsme pro vás pořádat semináře, kde probíráme jógu a s ní související témata, jako je dech, bandhy, dechové a meditační techniky.

Víme, že jóga umí lidi i sbližovat, a baví nás tomu pomáhat, a tak jsme pro vás na letošek připravili i různé jógové retreaty čili víkendy a dovolené s jógou, kde si nejen zacvičíte, ale můžete s lektorem probrat cokoliv kolem jógy, co vás zajímá, a v běžném provozu, kdy přiběhnete na lekci a pak zase spěcháte domů, nestíháte. Navíc vždy vybíráme místa, kde je příjemně a kromě cvičení si odpočinete nejen fyzicky, ale i psychicky. Na víkendy jezdíme například do wellnes Resortu Svatá Kateřina ukrytého v lesích Vysočiny, kam nesmí auta, vzduch je voňavý a jídlo neodolatelné a na Erlebachovu boudu v Krkonoších.

Doufáme, že vás něco z naší nabídky zaujme a přijdete vyzkoušet naše studio, kde se, jak doufáme, budete opravdu cítit jako v sedmém nebi!

www.studiosedmenebe.cz

 

Objednat předplatné