Jógová studia 21. 10. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (Fit Family)

FIT FAMILY je privátní pohybové a masážní centrum s relaxační kavárnou. Centrum nabízí cvičení jógy (hatha, aštanga vinyasa, power jóga, mohendžodáro, pro zdravá záda), pilates, sundo a další cvičení.

Jóga v Praze (Fit Family)

Dále nabízí relaxační a zdravotní masáže a další přidružené služby, jako je kadeřnictví a prodej produktů zdravého stylu, např. Vynikající čaje YOGA TEA, které jsou možné v centru ke koupi i k posezení u šálku buď v prostorách kavárny/čajovny, či na klidné relaxační zahrádce. U nás ve Fit Family klademe důraz na privátní příjemnou atmosféru a profesionalitu svých zaměstnanců. Všichni naši zaměstnanci jsou certifikovaní pracovníci s mnohaletou praxí a jsme přesvědčeni, že mnozí z nich patří mezi špičku ve svém oboru. Věříme, že u nás naleznete relaxaci, odpočinek a podpoříte své zdraví. Předem děkujeme za vaši návštěvu a oceníme jakékoliv vaše podněty, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Pro udržení klidné relaxační atmosféry funguje centrum Fit Family zcela na privátním základě, a proto je potřeba se předem objednat na tel. 775303115 nebo přes e-mail: fitfamily@individualist.cz.

Pro cvičitele a maséry nabízí centrum jak dlouhodobý, tak krátkodobý (hodinový, denní, týdenní) pronájem prostor na cvičení a maséren. Případně na jednotlivé workshopy a semináře společně i s privátní kavárnou/čajovnou (ceník je vystaven na www.fitfamily.cz).

 

Kontakt:

Fit Family

Bohuslava ze Švamberka 4

Praha 4

(200 metrů od metra Pražského povstání)

Tel: 775303115

fitfamily@individualist.cz

www.fitfamily.cz

 

foto: archiv www.fitfamily.cz

Objednat předplatné