Jógová studia 03. 01. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (Energy Studio)

V novém seriálu představujeme jógová studia. Nechte se inspirovat. Jóga & wine, powerjóga, jóga pro zdravá záda, joga nidra, relaxace a pohoda jsou náplní Energy Studií v Praze. Přijďte si zacvičit jógu do dvou studií v samém centru Prahu. 

Jóga v Praze (Energy Studio)

O studiích
Energy Studia Václav Krejčík na Malé Straně a Vinohradech jsou oázou v současné rychlé době. Ve studiích můžete okusit krásu uvolnění a klidu ve společnosti jógy a relaxačních technik. Můžete cvičit, dýchat, meditovat nebo můžete jen posedět v kavárnách, které ve studiích naleznete.

Ve studiích můžete, kromě lekcí powerjógy, navštívit velice žádané lekce jógy pro zdravá záda, jin jógy, vinyasa jógy, akro jógy a také jógové terapie. Myslíme i na těhotné a děti, a tak tyto specifické lekce naleznete v rozvrzích také. Novinkou ES HEAVEN je páteční lekce Jóga & wine, která začne s novým lednovým rozvrhem. Lekce je koncipovaná jako závěr celého týdne s cílem uvolnit se a získat klid. Regenerovat síly, potkat se s přáteli a posedět po odcvičené ásanové praxi. Lektoři jógy se budou střídat, a tak každý pátek můžete cvičit s jiným zajímavým lektorem jógy, posedět, a rozšířit tak okruh svých přátel.

Přijďte zažít pohodovou jógu
Během ásanové praxe powerjógy zlepšujete kondici, zklidňujete mysl, pročišťujete emoce, a dáváte tak průnik vědomé schopnosti ovládat se v rámci situací, ve kterých se v běžných dnech nacházíte. Zlepšením kondice fyzického těla a psychiky, rozvinutím kapacity plic a ekonomizací činnosti oběhové soustavy a v neposlední řadě péčí o endokrinní a nervový systém, působí powerjóga na vitalitu a zdraví každého, kdo ji začne pravidelně cvičit. A tak powerjóga učí dýchat, vědomě zaujmout ásanu a po zaujetí pozice se v ní uvolnit. Učí nespěchat, směřovat pozornost k dechu, tělu a v této souhře rozvíjí ásanovou praxi v plynutí. Velice důležitou součástí powerjógy je šavásana (pozice mrtvoly), ve které dochází k vyladění organismu (tělo, mysl a duše). Powerjóga je „ladička“, díky které se po lekci a v běžném životě cítíte vitální, v kondici a silní zvládat každý den. Učíte se obracet pozornost dovnitř sebe sama a hledat svou vnitřní sílu.

V Energy Studiu HEAVEN i HOME se renovoval Energy Obchod, ve kterém naleznete mnoho jógových značek, které vyrábějí pomůcky na jógu: pásky, podložky, kvádry, bolstery a meditační pomůcky. Největší nabídka podložek v Česku, zahrnující cestovní podložky, podložky pro domácí praxi nebo podložky pro jógová studia, obsahuje mnoho barev, rozměrů a materiálů, ze kterých jsou podložky vyrobeny. Navíc Energy Obchod rozšířil svou nabídku o oblečení na jógu pro ženy a muže o značky Reebok, Prana a Spiritual Gangster.

Chcete-li nakoupit knihy, DVD, CD, vonné svíčky nebo produkty na detoxikaci, navštivte Energy Obchod v podkroví Energy Studia HEAVEN, Uruguayská 11, Praha 2, kde můžete všechny pomůcky na jógu vyzkoušet, a tak nekupovat zajíce v pytli. Energy Studio HOME nabízí nově také rozšířený obchod s oblečením.

Neomezený přístup
Přístup náš všech je neomezovat. Můžete cvičit jakýkoliv druh jógy dle svých potřeb a vždy budete u nás vítáni. Dát prostor svobodnému rozhodnutí a inspirovat je naším cílem.

Rádi vás uvidíme, Energy Studio!

Uruguayská 11, Praha 2 (u Náměstí Míru)
Hellichova 1, Praha 1 (s výhledem na Kampu)

www.energystudio.cz

 

Objednat předplatné