BLESKOVĚ
Jógová studia 03. 04. 2016 PDF Tisk

Jóga v Jirkově (Ganesha jóga studio)

Ganesha Jóga Studio se nachází v centru Jirkova (Ústecký kraj). V útulném prostředí našeho studia si zacvičíte v malé skupince lidí.

Jóga v Jirkově (Ganesha jóga studio)

Naším záměrem bylo vytvořit místo, kde mohou jógu praktikovat lidé všech věkových kategorií, ženy i muži. Studio navštěvují všechny generace, takže se stává, že dopoledne přijde babička na lekci pro seniory a odpoledne její vnučka cvičí jógu pro děti.

Studio nabízí pravidelné lekce a kurzy jógy, nepravidelně jsou zařazovány víkendové akce. Plánujeme také víkendové semináře a workshopy.

Lekce směřují k začátečníkům i pokročilým. Probíhají u nás lekce jemné jógy (jemná ranní jóga, jóga pro zdravá záda), ale i dynamické jógy (power jóga a slow flow jóga). Součástí rozvrhu jsou lekce jógy pro nastávající maminky a pro rodiče s dětmi. Pro děti a dospívající otevíráme kurzy zaměřené na děti předškolního věku, děti mladšího školního věku a děti staršího školního věku (teen jóga). V dopoledních hodinách se u nás koná také kurz Hravé jógy pro děti z mateřské školy.

Unikátní je lekce jógy pro muže, vedená dle konceptu Broga jóga (pozn. redakce: více v červencovém vydání Jóga Dnes). Pro dvojice nabízíme kurz partnerské jógy s balančními cviky a základními prvky akrobatické jógy. V parku Kludského vily v sousedství studia plánujeme cvičení venku během teplých jarních a letních měsíců. Studio je vybaveno základními pomůckami (deky, bloky, pásky), jógamatky jsou udržovány čisté.

www.ganeshajoga.cz

 

Objednat předplatné