Jógová studia 05. 05. 2022 PDF Tisk

Jógové studio Bedřichov - Resort UKO

Studio Jóga Bedřichov se nachází v obci Bedřichov v Jizerských horách. Krásná příroda, čerstvý horský vzduch, příjemné prostředí – dokonalé místo pro rozvoj harmonie těla, mysli a duše.

Jógové studio  Bedřichov  - Resort UKO

Studio bylo založeno v roce 2012 Olgou Ukovou, certifikovanou lektorkou power jógy, která se nebála jít za svým snem a proměnit ho v realitu. „Jóga nás učí směřovat pozornost k dechu a tělu, zlepšuje naši kondici a psychiku, a tím i schopnost ovládat se v běžných situacích. Důležité pro mě je, aby se všichni při příchodu na lekci cítili vítáni a pohodlně, zároveň šťastnější, klidnější a lehčí ve svých tělech i myslích, když lekci opouštějí.“

Již při příchodu do studia na vás dýchne přátelská rodinná atmosféra. Orientální vůně, meditační hudba, příjemný interiér, horský potok pod okny sálu a nádherný výhled do přírody ...  to vše vás provede celou lekcí od prvního nádechu, až po závěrečné Namasté!

Ve studiu Jóga Bedřichov, které je součástí Resortu Uko, můžete navštívit kromě lekcí power jógy, také lekce vinjása jógy, jin a restorativní jógy, jógové terapie a nyní nově onko jógy. Když projdete recepcí s jógovým obchůdkem, tak na vás čeká prosvětlený sál pro 26 cvičících s výhledem do lesa, vybavený jógamatkami a všemi pomůckami pro cvičení jógy, včetně dek. Studio je součástí jógového a školícího centra, kde najdete kromě školících místností ještě 1 sál pro 26 cvičících. V areálu resortu můžete využít wellness, jehož součástí je bazén se slanou vodou, vířivka, 3 sauny (finská, bylinková, solná), prostorná relaxační místnost a také nabídka služeb: kosmetika a masáže. Na recepcích resortu i jógového centra si můžete zakoupit vlastní produkty, výživové doplňky, čaje, přírodní kosmetiku, jógové pomůcky a oblečení.

Resort Uko nabízí kromě možnosti ubytování také stravování v restauraci, kde kromě tradiční české kuchyně najdete také vegetariánské a veganské pokrmy. 

Ať už hledáte místo pro rodinnou dovolenou, pobyt s jógou nebo firemní školení či semináře, vždy jste u nás vítáni.

 

Objednat předplatné