Jógová studia 20. 03. 2016 PDF Tisk

Jóga v Bedřichově (Studio jóga - UKO)

Ve studiu Jóga Bedřichov, které je součástí Penzionu a restaurace Uko, můžete navštívit kromě lekcí power jógy, také lekce vinyása jógy, hormonální jógy a jógy pro dravá záda. Čeká na vás prosvětlený sál pro 12 cvičících, vybavený jógamatkami a všemi pomůckami pro cvičení jógy, včetně dek.

Jóga v Bedřichově (Studio jóga - UKO)

Studio Jóga Bedřichov se nachází v obci Bedřichov v Jizerských horách. Krásná příroda, čerstvý horský vzduch, příjemné prostředí – dokonalé místo pro rozvoj harmonie těla, mysli a duše.

Studio bylo založeno v roce 2012 Olgou Ukovou, certifikovanou lektorkou power jógy, která se nebála jít za svým snem a proměnit ho v realitu. „Power jóga nás učí směřovat pozornost k dechu a tělu, zlepšuje naši kondici a psychiku, a tím i schopnost ovládat se v běžných situacích. Důležité pro mě je, aby se všichni při příchodu na lekci cítili vítáni a pohodlně, zároveň šťastnější, klidnější a lehčí ve svých tělech i myslích, když lekci opouštějí.“ Již při příchodu do studia na vás dýchne přátelská rodinná atmosféra. Orientální vůně, meditační hudba, příjemný interiér, to vše vás provede celou lekcí od prvního nádechu, až po závěrečné Namasté!


Ve studiu Jóga Bedřichov, které je součástí Penzionu a restaurace Uko, můžete navštívit kromě lekcí power jógy, také lekce vinyása jógy, hormonální jógy a jógy pro dravá záda. Čeká na vás prosvětlený sál pro 12 cvičících, vybavený jógamatkami a všemi pomůckami pro cvičení jógy, včetně dek. Studio je součástí wellness centra, kde mimo bazénu se slanou vodou, vířivky, třech saun (finská, bylinková, solná) nabízíme i kosmetické služby a masáže. Na recepci penzionu můžete zakoupit výživové doplňky, čaje a přírodní kosmetiku.
Penzion Uko nabízí kromě možnosti ubytování také stravování v restauraci s nabídkou vegetariánských i veganských pokrmů, která je součástí areálu, a služby školicího centra. Ať už hledáte místo pro dovolenou, nebo jógové školení či seminář, vždy jste u nás vítáni.

www.uko.cz

www.joga-bedrichov.cz

 

Objednat předplatné