BLESKOVĚ
Pozvánka na cvičení 15. 10. 2015 PDF Tisk

Jóga maraton Pardubice 7.11.

Pardubice město sportu. Hokej, koně, motorky … A co na seznam přidat jógu? Je jóga sport? Nebo je to filozofie? Jak vnímáte jógu ve 21.století právě vy? Velká tělocvična nebo malý sál, jedna podložka či rovnou celá stovka podložek. Jemnost nebo dřina, lehkost nebo trénink? Pravidla nebo volnost?

Jóga maraton Pardubice  7.11.

Co učitel, to jiný přístup, co praktikující, to jiné očekávání. Jak z těchto ingrediencí namíchat prvotřídní koktejl, který má uspokojit všechny? Odpovědí může být právě Maraton jógy.


Na jednom místě - v jednom dni – v jedné tělocvičně. Desítky podložek, desítky pozic stejných a přitom každá originál. Barvy, rozmanitost, volnost a odvaha. Sobota plná jógy pro všechny, kteří již jógu cvičí nebo se s ní chtějí teprve seznámit. Pět hodin cvičení pro ty, kteří chtějí vyzkoušet různé lektory i styly a prohloubit svou jógovou praxi nebo s ní právě začít.
Seznamte se s pěti učiteli jógy z Pardubic, kteří mají odvahu a chuť vystoupit a nabídnout vám to nejlepší ze své jógové praxe. Přijeďte i vy a přidejte svůj barevný střípek do jógové mozaiky Maratonu jógy.


Roztančete svůj den i ve dvou tanečních workshopech, kdyby vám náhodou jóga nestačila. Ochutnejte, zač je v Pardubicích perník a hlavně jóga.

Těšíme se na vás.

Více informací a vstupenky ZDE.

Objednat předplatné