BLESKOVĚ
Konference 13. 09. 2015 PDF Tisk

Jóga EXPO v rámci JD konference

Jóga EXPO je novinkou JÓGA DNES konference. Jógově zaměřená prodejní výstava Jóga EXPO je o všem, s čím souvisí jóga a zdravý životní styl. Poslední volná místa!

Jóga EXPO v rámci JD konference

Jóga Dnes konference se blíží! Již 17.10.2015 můžete v pražské Hostivaři navštívit Jóga Dnes KONFERENCI s celodenním jógovým programem. Různé styly, různí instruktoři jógy vám předají jedinečnou atmosféru svých lekcí. Budou inspirovat jak začátečníky, tak pokročilé na jejich jógové praxi.

Novinkou celé konference bude jógové zaměřená prodejní výstava Jóga EXPO, kde můžete kromě jógových pomůcek (podložky, kvádry, pásky, knihy, DVD) prohlédnout, zakoupit a nebo ochutnat i další produkty související se zdravým životním stylem. Kromě partnerů Bio Bachovky, nově - Weleda a ProBio, kteří pro vás připravili malé dárky, se můžete na Jóga EXPO a seznámit se s ájurvédskou kosmetikou Siddha-ajurvéda a Mio, občertsvením JaPů, zdravými nápoji Matchatea a COCOgeek, jógovými šperky Mala Collective a Priyanka. Letos vás čeká velká prodejní prezentace nových jógových kolekcí pro vaše pohodlné cvičení. Energy Obchod představí novou kolekci na jógu Reebok a velice zajímavou kalifornskou jógovou značku Spiritual Gangster. Jógaia představí autorskou kolekci oblečení na jógu. Na český trh vstoupila krásná francouzská "žlutá" značka Lolë s podložkami na jógu a ty si budete moci prohlédnou také na konferenci. VOVLO myslí na životní prostředí a tak AUTO Průhonice předvede ekologické VOLVO.

Máme pro všechny také překvapení, které si budete moci odnést z akce jako dárek s sebou. Máte se na co těšit, proto neváhejte a přihlaste se včas, protože vstupenek ubývá.

 

Objednat předplatné