Archív JD Speciál 24. 01. 2021 PDF Tisk

Jóga DNES Speciál únor 2021

Už 1. února 2021 vychází nové číslo Jóga Dnes Speciálu! Tradičně se můžete těšit na několik desítek zdravých receptů, 16stránkovou přílohu a čtení nejen o józe! Na jaká témata v tomto vydání přijde řeč?

Jóga DNES Speciál únor 2021

Hlavním tématem prvního vydání Jóga DNES Speciálu roku 2021 jsou Jógové styly. Je pro vás připraven přehled pěti nejrozšířenějších jógových stylů včetně ukázkových sestav, které vám dají ochutnat typické zákonitosti jednotlivých klidných či dynamických typů jógy. Dále se zamyslíme, jak se promítá osobnost lektora do praxe jógy nebo zdali by měl člověk zůstat věrný pouze jednomu stylu či různé styly jógy střídat.

16stránková příloha se tentokrát soustředí na začátek jarního období a s ním přicházející tolik potřebnou změnu – očistu těla. Seznámíte se s ájurvédskými a jógovými očistnými technikami a nebude chybět ani očista prostřednictvím stravy včetně půstu.

Ve Speciálu opět nebude chybět 40 jednoduchých receptů, které potěší vaší poklidnou zimní náladu. Tentokrát jsme pro vás připravili recepty na domácí pečivo, pokrmy z luštěnin, těstoviny a gnocchi zdravé dezerty.

Tak nezapomeňte, že únorový Speciál vychází již 1. února 2021!

  • redakce Jóga Dnes

Objednat předplatné