Jóga News 10. 04. 2022 PDF Tisk

JÓGA DNES Konference 2022: Zážitky, emoce, ztišení a přátelství – jóga

Den plný inspirace, jógy, přátel a společnosti s časopisem JÓGA DNES v rámci JÓGA DNES Konference v Praze. Přijměte pozvání na jedinečnou akci, kterou opět uvádíme v život po tříleté odmlce. Na co můžete těšit v rámci letošního ročníku?

JÓGA DNES Konference 2022: Zážitky, emoce, ztišení a přátelství – jóga

JÓGA DNES – dvě slova, která se vzájemně prolínají a spojují minulost se současností. Hodnoty dřívějších dob jsou přenášeny do dnešního života a na jejich základě se buduje „nové, avšak s úctou, respektem a vzájemností. Bohatství starých technik, postupů i rituálů se přenáší do současné doby ve všech stylech jógy, stejně jako do moderního způsobu života, který tím získává oporu v něčem „hlubším, nás převyšujícím. O vzájemné prospěšnosti a symbióze není vůbec pochyb.

JÓGA DNES Konference je ladění energií, setkávání se a vzájemná inspirace. Jógové lekce, povídání, diskuse i tiché vnitřní mlčení na největší akci jógy roku 2022 v Praze. U toho nesmíte chybět. Přijďte přidat svůj podíl energie a podpořit sebe i ostatní v radosti ze života.

ZÁŽITKY, EMOCE, ZTIŠENÍ A PŘÁTELSTVÍ – JÓGA
Když se minulost a přítomnost potkají a přenesou se na místo, kde historie sálá z každé ulice i budovy, tak JÓGA DNES Konference se nemůže konat nikde jinde než v samém srdci starobylé Prahy – v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí.

JÓGA DNES Konference proběhne ve dvou překrásných palácových sálech, které svou historií „promlouvají. K jednomu ze sálu byla připojena kaple zdobená uvnitř, ale i po stranách. Okolo vstupu do kaple, který je umístěn v hlavním sále, se na vnější stěně nacházejí poškozené malby Adama a Evy inspirované Dürerovým dílem.

JÓGA DNES Konference 2022 začíná právě tím okamžikem, kdy si ve svém diáři zapíšete termín vyhrazený pro zážitky, prožitky a usazení se v sobě.

Rozmanité styly jógových lekcí, zajímaví a inspirativní instruktoři jógy, přednášky a povídání, seberozvojové postupy a techniky pro duševní zdraví, relaxace a meditace, to vše a mnohem víc bude k vyzkoušení a prožití na JÓGA DNES Konferenci, která se uskuteční v Praze, v sobotu 22. října 2022.

Registrace a bližší informace od 1. 5. 2022 na www.jogadnes.cz

Těšíme se na viděnou!

redakce JD

Objednat předplatné