Aktuální číslo 26. 02. 2023 PDF Tisk

Jóga Dnes březen/ duben…přivítejte jaro již 1.3.2023

Březnové vydání časopisu JÓGA DNES má za cíl rozpoutat ve svých čtenářích odvahu, sílu a empatii. Věnuje se také tématům, jak nadcházející období podpořit očistou těla i mysli, jak rozproudit energii stejně tak, jako se samotná jarní příroda probouzí do plné své krásy.

Jóga Dnes březen/ duben…přivítejte jaro již 1.3.2023

Připravili jsme pro vás řadu jógových sestav – pro krásu, otevřená ramena, párovou akro jógu, klidnou jin jógu a mnohé další.

O tom, jak se nepodvolit smutku nám vyprávěla herečka Denisa Barešová, body terapeutka Jana Hemelíková Baudisová se zase zamýšlí nad tím, proč ženy často vyměňují povinnosti za lásku.

V Plánu JD se věnujeme krijím – zjistíme, co tyto dávné jógové techniky přesně znamenají, odkud pocházejí, jak a kdy je správně praktikovat a proč.

V reportáži se tentokrát vydáme do teplých termálních pramenů v Budapešti. Jak obvykle nechybí ani cestovní kalendárium Kam za jógou, kaleidoskop, soutěž a knižní tipy.

Číslo vychází 1. března 2023  

-jd-

  • cover foto: @fotimjogu.cz
  • na titulce: Tomáš Strnad: @tomash_strnad

Objednejte předplatné s výhodným bonusem: jógová videa ve videotéce Jóga Virtual pro předplatite zdarma.

Každý předplatitel může nakupovat v Yoga Marketu se slevou 10%, stačí se pouze přihlásit na www.yogamarket.cz svým e-mailem, kterým jste si pořídili předplatné, a ceny se automaticky poníží na Vašei slevu.

Objednat předplatné