Jarní ranní výzva v Anjali aneb vstáváme s lehkostí

04. 04. 2019


Jarní ranní výzva aneb vstáváme s lehkostí na téma 5 mentálních procesů lidské mysli.

 

8.–12. 4. 2019 Po 7:00 – Pá 8:15

 

Přijďte probudit a naučit se probouzet jemně svou mysl ze spánkového stavu nidra, a nalákejte sami sebe k pravidelné ranní praxi, zakončené meditací v tichu.

Mentální procesy lidské bytosti spadají do pěti kategorií: správné vědomosti, nesprávné a iluzorní vědomosti, fantazie a abstrakce, spánek a paměť.“

Překonejte společně hranice těla i mysli, projasněte svou mysl díky inspirující Pataňdžaliho sútře 1.6 na téma 5 procesů v mysli, které jógová praxe postupně zviditelňuje a projasňuje.

V této sútře nám mudrc Pataňdžali nabízí kategorizaci ohledně našich mentálních procesů, a způsobů jakými prožíváme, vnímáme a nasáváme dojmy z okolního světa. Vědomí této sútry vám následně umožní orientovat se v tom, co se děje, a také naučit se rozlišovat, kde se právě nacházíte, přestože je občas náročné nahlédnout na sebe sama zvnějšku. 

Tím, že se této sútře naučíte, budete schopni nahlížet na své vzorce chování, svá prožívání, ale také na způsob, jakým se díváte na okolní svět. Naučíte se, kde začíná správný směr „vědění“, a kde je naopak ten nesprávný. Od iluzí se dostanete k pravdivosti, od zahlcené regresivní paměti po bdělou přítomnost. 

Cena 1 lekce je 220 Kč.

Celý týden pak stojí 900 Kč.

Pozn.: Kurzanti mají ranní výzvu jako součást svého předplaceného kurzu, a nemusí nijak páteční lekce rezervovat.

Těší se na vás lektorka Jana Chadimová.

Více o akci

 

  • připravila: Valentina Lebová
  • zdroj: Yogpoint.cz
  • foto: Shutterstock.com

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket