Yoga Challenge 16. 03. 2018 PDF Tisk

Jarní jógová výzva časopisu JÓGA DNES na Instagramu od 5. 3. 2018

Hra rozvíjí tvořivost, trénuje mozek a udržuje pozornost v hluboké koncentraci. Nevnímáte nic okolo a hra se stává meditací. Po zkušenostech z předešlých výzev víme, že rádi podstupujete challenge a soutěžíte. Proto jsme pro vás připravili Jarní jógovou výzvu vol. 2, která vypukne 5. 3. 2018 a potrvá neskutečných 21 dnů.

Jarní jógová výzva časopisu JÓGA DNES na Instagramu od 5. 3. 2018

První týden otevře naše srdce, druhý týden přinese balanc a sílu, kterou budeme potřebovat v týdnu třetím, nazvaném Inverze, smích a hra. Pozice se třetí týden promění v náročnější, ale nebojte se, společně je díky podpoře našich hostů zvládneme. Budeme se navzájem podporovat, motivovat a trénovat tapas – sebedisciplínu tak, že každý den přidáme jednu pozici na zeď a označíme ji důležitým prvkem výzvy, hashtagem #joganapohodu.


Pokud pro vás bude pozice náročná, společně najdeme variantu, díky které budeme všichni mít radost a pocit uspokojení. 

Pro všechny účastníky máme připraveno mnoho krásných cen. Například podložky Prána, Manduka z obchodu Jóga Market, oblečení na jógu Reebok a Raikiki, pobyt v Resortu Svatá Kateřina, produkty Puredistrict, Ecce Vita, Weleda, Bio Bachovky a zajímavé věci z redakce Jóga Dnes.

 

Můžete se těšit na zábavu, výzvu, inspiraci a 21 dnů strávených v příjemné společnosti československých jogínů.
Jógovou výzvou vás budou provázet: Václav Krejčík, Tomáš Strnad, Zuzana Klingrová, Kateřina Burešová, Marián Divílek a Lenka Mináriková.

 

Co dodávají vaši lektoři a inspirátoři:

Václav Krejčík

Nebojte se! Některé pozice budou sice náročnější, ale já miluji práci na těch základních a jednoduchých, a tak u mě vždy najdete tu, kterou zvládnete.

Tomáš Strnad

Připojte se k nám a užijte si každý den a pozici s úsměvem na tváři.

Zuzana Klingrová

Na cestě jógy není dokonalá ásana. Jógová praxe nám přináší poznání, radost, porozumění. Vydejte se společně s námi na cestu jógy, buďte součástí této skvěle komunity.

Kateřina Burešová

Jógové výzvy jsou skvělé v tom, že se můžete spojit a vzájemně podporovat s lidmi, kteří jdou stejnou cestou jako vy. Pojďme vytvořit komunitu, která si dodá síly, kdyby cestou docházely, pochválí si vzájemně posuny, a třeba tak získáme i nové, stejně naladěné přátele. Praktikovat alespoň trochu jógu každý den, je podle mě cestou k tomu, cítit se skvěle. Tak do toho pojďte s námi!

Marián Divílek

Možno už dlho premýšľate, že skúsite jogu, či aké to je byť na podložke pravidelne... Každý deň je nový začiatok. Nepôjde o to, urobiť každú pozíciu perfektne, ale o to, objaviť možnosti nášho tela a hľadať rovnováhu navonok aj vo vnútri. Možno práve s nami objavíte tú svoju jogu. (Okrem toho, súťažné ceny budú opäť naozaj skvelé.) 

Lenka Mináriková

Jediný spôsob ako sa posúvať ďalej je prijať výzvu a prekonať svoj strach! Pridaj sa k nám a určite neoľutuješ,) Nakoniec je to predsa len joga na pohodu!

 

-jd-

foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné