Spolupracujeme 16. 12. 2019 PDF Tisk

Jak na citlivou pleť? S BIO hypoalergenní kosmetikou ARGITAL

Základem všech přípravků BIO Hypoalergenní řady ARGITAL je extrakt z violky trojbarevné a gel ze zeleného jílu. Díky nim působí eudermicky, efektivně zklidňují a vyrovnávají (normalizují) citlivou a problematickou pleť a jsou k pokožce mimořádně šetrné....

Jak na citlivou pleť? S BIO hypoalergenní kosmetikou ARGITAL

Jemná a citlivá pleť dovede své majitelky hodně potrápit. Bývá suchá, zarudlá a dehydratovaná, někdy svědí, pne či dokonce pálí. Snadno se podráždí, například vlivem extrémnějšího počasí, když je hodně horko nebo naopak zima. Nebo po použití kosmetických přípravků a někdy stačí i jen voda, aby reagovala přecitlivěle.

Kosmetika z lékárny často nepomáhá, a tak lidé s citlivou pletí zkouší kdeco. Mnoho přípravků však funguje jen na chvíli, případně vůbec.

Máte-li takovou pleť, zkuste se vyvarovat všech alergizujících složek a dodejte jí účinné látky, které ji opravdu efektivně zklidnínormalizují její funkce a nastolí opět zdravou rovnováhu. Současně je potřeba poskytnout pleti kvalitní hydrataci a výživu.

BIO hypoalergenní kosmetika ARGITAL s violkou trojbarevnou a zeleným jílem je právě takovou kosmetikou. Jedná se o inovativní přípavky té nejvyšší kvality. Byla vyvinuta speciálně pro velmi citlivou nebo dokonce nemocnou pleť. Neobsahuje žádné syntetické ani jiné látky, které by mohly pleť dráždit, a dokonce ani přírodní esenciální oleje. Její vůně je dána pouze vůní bylinných extraktů.

Přípravky z této řady prošly testem dráždivosti s negativním výsledkem.

Jsou vhodné také při akné, atopickém ekzému, lupénce, růžovce či jiných dermatitidách.

Základem všech přípravků BIO Hypoalergenní řady ARGITAL je extrakt z violky trojbarevné a gel ze zeleného jílu. Díky nim působí eudermicky, efektivně zklidňují a vyrovnávají (normalizují) citlivou a problematickou pleť a jsou k pokožce mimořádně šetrné.

Tyto složky postupně navrací pleti zdravou rovnováhu a jsou nápomocné při řešení nejrůznějších kožních problémů.

  • Hypoalergenní čisticí mléko s violkou - s výtažky z violky, arniky a přesličky, jojobovým olejem a gelem ze zeleného jílu. Velice jemně čistí a odličuje pleť obličeje a současně ji vyživuje. Je velmi vhodné pro odličování očí.
  • Hypoalergenní scrub a pleťová maska s violkou - s extrakty z violky, růže stolisté, měsíčku, arniky horské, mandlovým olejem a gelem ze zeleného jílu. Jemně čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky, rozjasňuje a vyrovnává (normalizuje) pokožku.
  • Hypoalergenní pleťové tonikum s violkou - s extrakty z violky, růže, meduňky, měsíčku, arniky, máty, světlíku a gelem ze zeleného jílu. Zklidňuje, hydratuje a tonizuje pleť.
  • Hypoalergenní krém na obličej s violkou - s extrakty z violky, měsíčku, mandlovým a olivovým olejem a gelem ze zeleného jílu. Chrání, vyživuje a změkčuje pokožku rukou a vyrovnává ji (normalizuje).
  • Hypoalergenní pleťový olej s violkou - s extrakty z violky, heřmánku a měsíčku jojobovým olejem a výtažkem ze zeleného jílu. Vyživuje pleť, chrání ji proti tvorbě vrásek a vyrovnává ji (normalizuje).
  • Hypoalergenní krém na ruce s violkou - s extrakty z violky, levandule, echinacey, měsíčku a smilu italského, jojobovým olejem, kakaovým máslem a gelem ze zeleného jílu.

 

ARGITAL doporučuje následující postup ošetření:

Naneste na pleť Hypoalergenní čisticí mléko a jemnými krouživými pohyby* pomocí vatového tampónu nebo kosmetické mořské houbičky jím vyčistěte pleť obličeje a krku.

1 - 2x týdně můžete aplikovat Hypoalergenní scrub a masku v jednom. Buďto jako peeling, ten neprovádějte při ekzému, růžovce či lupénce anebo jako pleťovou masku. 

Jako peeling naneste malé množství na vyčištěnou pleť obličeje a krku a jemně roztírejte konečky prstů krouživými pohyby*. 

Jako masku jej aplikujte v silnější vrstvě, nechte působit 10 minut a poté smyjte vlažnou vodou, příp. za pomoci kosmetické mořské houbičky. Maska by neměla zaschnout, případně ji vlhčete.

Následně pleť tonizujte Hypoalergenním pleťovým tonikem. Můžete jej nastříkat na obličej přímo pomocí rozprašovače (nezapomeňte zavřít oči) anebo aplikovat pomocí vatového tampónu.

Na závěr pleť ošetřete Hypoalergenním krémem na obličej nebo Hypoalergenním pleťovým olejem. Jemně vtírejte do pleti konečky prstů krouživými pohyby*. Používejte ráno a večer.

Citlivá pleť se vyskytuje nejčastěji v obličeji, ale může se objevit i jinde na těle. V takovém případě můžete použít též Hypoalergenní pleťový olej.

Na ošetření pokožky rukou je určen Hypoalergenní krém na ruce s violkou.

*Už jen samotný pohyb pomáhá zlepšit cirkulaci tekutin v tkáních. Po směru hodinových ručiček se doporučuje na severní polokouli a proti směru hodinových ručiček na jižní polokouli.

 

ARGITAL = 100% přírodní a BIO kosmetika bez konzervantů. Hypoalergenní řada ARGITAL neobsahuje ani žádné alergeny, má negativní test dráždivosti. Neobsahuje žádné syntetické látky, barviva, parfémy, GMO a není ošetřena ionizovaným zářením.

 

www.cosmeticanatura.cz, www.argital.cz

Objednat předplatné