BLESKOVĚ
Spolupracujeme 12. 11. 2020 PDF Tisk

Imunita je důležitá pro každého, vsaďte na přírodní cestu!

Všude slýcháme, jak je důležité mít dobrou imunitu. Tušíme však, jak ji efektivně povzbudit, aby mohly fungovat přirozené samoléčicí schopnosti organismu? Zajisté je důležité zdravě jíst, hýbat se, nestresovat se… Pomoci však mohou také přírodní doplňky stravy.

Imunita je důležitá pro každého, vsaďte na přírodní cestu!

Náš ochránce – imunitní systém
Imunitní systém je soustavou buněk, které udržují celistvost a unikátnost organismu, rozeznávají škodlivé od neškodného a tak nás chrání. Imunita má za úkol střežit nás od všeho špatného včetně našich poškozujících myšlenkových a tělesných pochodů.

Imunitu hledej za vším
Poškození imunity stojí téměř za každým onemocněním, snad kromě vrozených genetických vad. K nejčastějším projevům patří snížená obranyschopnost organismu, typická opakovanými nákazami a infekcemi, které se projevují v dýchacím ústrojí, dutinách či středním uchu. Snížená imunita neprospívá ani nervovému systému, který je pak atakován viry a bakteriemi a postupně v něm dochází k hromadění problémů. Imunita bývá nejčastěji oslabená ze dvou hlavních příčin: organismus nedokáže vytvářet dostatek imunitních buněk a látek, které potřebuje pro účinné imunitní reakce, nebo je špatně řízená. V praxi je velmi častá kombinace obou příčin.

Náš tip: kúra Joalis® – Imun + Gripin® + Depren

  • Joalis® Imun - přírodní komplex Joalis Imun je bylinný přípravek s vitaminy B6 a B12, které mají vliv na přirozenou odolnost a obranyschopnost organismu. Dále také přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.
  • Joalis Gripin® – přírodní doplněk stravy obsahující šalvěj lékařskou, která má silné antioxidační účinky a přispívá k přirozené obranyschopnosti a odolnosti organismu – imunitního systému.
  • Joalis® Depren – přírodní kapky s obsahem kozlíku lékařského, který přispívá k duševnímu zdraví a relaxaci.

Rychlou a cílenou reakci imunity potřebujeme všichni.

Atraktivní akce – dárek za nákup
Nyní od nás dostanete jakoukoliv kúru zakoupenou na eshopu www.joalis.cz krásně zabalenou s dárečkem v podobě voňavé svíčky z pravého včelího vosku zdarma!

Akce platí do konce prosince.

Více na www.joalis.cz

Objednat předplatné