Hollywood dobyly „Yoga Pants“!

08. 02. 2018


Skoro v každém časopisu existují ankety hodnotící styl oblečení známých tváří, a to i na jejich cestě do jógového studia. To byl zřejmě důvod, proč mnoho z nich navrhlo svou vlastní kolekci oblečení. Gwyneth Paltrow, Kate Hudson a mnoho dalších celebrit propadlo stylu jógového oblečení.

A tak vznikla značka Fabletics, za kterou nestojí nikdo jiný než módní ikona Kate Hudson. Pohodlné bundy, mikiny či legíny, to všechno její nová kolekce, která ji také deklarovala do role módní návrhářky, nabízí.  

A jak sama Kate říká: „Nejlepší na tom všem je vytvářet oblečení pro všechny typy žen a jejich postavy.“

Další skvělou značkou ve světě módy je „Beyond Yoga“, za kterou stojí Gwyneth Paltrow a Jodi Guber, dcera slavných učitelů jógy, která se pustila do navrhování jógového oblečení hlavně proto, aby sama měla na hodinách jógy co nosit. Vznikly tak kousky, které jsou nejen krásné a trendy, ale hlavně pohodlné pro každou jógovou ásanu.

Asi nejznámějším jménem ve světě jógové módy je dcera slavného hudebníka Beatles Stella McCartney, která navrhuje pro známou značku Adidas. Její vlastní, a nutno podotknout, že velice úspěšná, linie „Adidas by Stella“ slaví každoročně úspěchy se svými kolekcemi.

Spojení světa celebrit se světem jógy má jednu nespornou výhodu. S každou novou kolekcí vzniká řada krásných kousků, které se nemusí nosit jen na jógu!

 

  • zpracovala: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket