Spolupracujeme 13. 04. 2023 PDF Tisk

Festival EVOLUTION ideálním místem pro příznivce jógy

Nezapomenutelná setkání, zkušené rady a inspiraci v oblasti zdravého životního stylu a rozvoje osobnosti nabídne jarní Festival Evolution, který se bude konat v termínu 21. – 23. dubna v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích. Víkend jako stvořený pro milovníky jógy, taichi i blahodárného tance.

Festival EVOLUTION ideálním místem pro příznivce jógy

Už nyní vám můžeme prozradit, že jsou pro vás připraveny tři přednáškové sály a jeden velký workshopový sál. Program bude vymazlený od pátku do neděle. Nabízíme vám jen malou ochutnávku z připravených workshopů. A to vše můžete prožít v rámci jedné vstupenky pod jednou střechou.

Swámí Jaataveda je žákem jednoho z největších světových humanitárních vůdců a duchovních učitelů, Jeho Svátosti Sri Sri Ravi Shankara, a seniorním učitelem nadace The Art of Living. Cestuje po celém světě, pořádá akce pro širokou veřejnost a svým projevem i okouzlujícím hlasem inspiruje široké publikum. Poznejte umění meditace přímo od tohoto indického mistra. Řízená meditace, jóga, dechová cvičení a starodávná moudrost - to vše na vás čeká v jeho interaktivním semináři. A navíc budete mít možnost se se Swámím pobavit a zeptat se ho na to, co vás zajímá.

Taichi jako průvodce na cestě za pevným zdravím a spokojeným životem vám nabídne Martina Slabá – lektorka a trenérka, která se věnuje taichi více než 18 let. Blahodárný vliv cvičení taichi na lidský organismus je ověřen stovkami let a miliony praktikujícími nejen v Číně, ale všude po světě.

Michaela Pomajslová zde nabídne jógu a relaxaci pro těhotné. Jemná jóga zaměřená na správné držení těla, práci s dechem a uvolněním je krásným způsobem, jak se vědomě propojit se svým tělem a dodat mu vitalitu a sílu. A pokud jste v požehnaném stavu, napojíte se tak lépe I na vaše miminko.

Milovníky esoteriky a astrologie zaujme Monika Ben Thabetová a její tajná moc čísel. A o cestě k duchovní proměně pohovoří mladý hinduistický mnich a vystudovaný filozof v jedné osobě Swami Akash pod záštitou organizace Bhakti Marga.

Každopádně, ať už jste si oblíbila jakýkoliv pohyb, během něj by vám také mohly přijít vhod moderní menstruační pomůcky. Ženy se často obávají zkusit něco nového nebo neobvyklého. Ale u nás se nemusíte stydět zeptat na cokoliv. Zkušené odbornice z obchodu Maluna radí ženám už 15 let. Přijďte si osahat hit sezóny –⁠menstruační plavky od značek WUKA a Modibodi. Nebudou chybět ani menstruační kalíšky, a navíc představíme novinku –⁠kalíšek, se kterým se můžete milovat. Pro ženy, které hledají stoprocentně přírodní řešení, máme menstruační houby.

A bonusem je, že u nás nakoupíte nejen kvalitně, ale díky veletržním slevám i výhodně. Prostě den jako stvořený právě pro vás. Zážitky z festivalu budou vaším novým bohatstvím. Více informací a kompletní programovou nabídku najdete na www.festivalevolution.cz.

  • -jd-
  • foto: Festival Evolution

Objednat předplatné