Archív JD Speciál 15. 03. 2020 PDF Tisk

Dubnový Jóga DNES Speciál vychází 1. 4. 2020 – Pouze pro předplatitele Speciálu!

Dubnový Jóga DNES Speciál bude unikátní hned ve dvou směrech – jednak vyjde poprvé na recyklovaném papíře, ale bohužel vlivem okolností v omezeném nákladu. I tak věříme, že pro vás čtení bude osvěžující a příjemné.

Dubnový Jóga DNES Speciál vychází 1. 4. 2020 – Pouze pro předplatitele Speciálu!

Jarní očista těla a mysli – to je ústřední téma v pořadí druhého vydání Jóga DNES Speciálu roku 2020. Speciální vydání vás provede očistou jídelníčku, tajemstvím půstů, očistnou technikou šankhaprakšálana, a zaměří se i na téma v této době více než aktuální – digitální detox. Chybět nebudou ani jógové sestavy v duchu očisty lymfatického systému a celého těla.

16ti stránková příloha se tentokrát věnuje bylinkám a jejich všestranným účinkům na naše zdraví, jejich použití v kuchyni, v aromaterapii a působení na jednotlivé čakry. Ve Speciálu opět nebude chybět 40 jednoduchých a chutných receptů, naladěných na jarní vlnu. Tentokrát jsme pro vás připravili 4 kategorie: jarní saláty, smoothies, lehké jarní pokrmy a ovocné dezerty.

Dubnové vydání je přelomové. Speciál je nyní tištěný na papíře, jehož zpracování je šetrnější k životnímu prostředí. Doufáme, že si opět užijete obsah na maximum.

 

OBJEDNEJTE PŘEDPLATNÉ

Vzhledem k panujícím okolnostem a opatření bude dubnový Jóga DNES Speciál rozesílán pouze předplatitelům Speciálu a nebude ke koupi na stáncích. 

Pokud máte o Speciál zájem, předplaťte si ho v sekci předplatné a bude vám zaslán, případně doposlán.

 

Děkujeme za pochopení
Vaše redakce Jóga DNES

Objednat předplatné