Jóga videa 02. 03. 2015 PDF Tisk

Domácí on-line jógové studio

Pro předplatitele zdarma přístup k více jak 300 videím: jógová terapie, jóga pro zdravá záda, hathajóga, powerjóga, vinyasa jóga, aštanga a jemná jóga. Přávě připravujeme dětskou jógu, naam jógu a seriál Naučte se! 

Domácí on-line jógové studio

Mate-li předplatné časopisu JÓGA DNES můžete mít své jógové studio stále při sobě. Zcela zdarma přistupujete do videotéky těch nejlepších jógových videí. Profesionální instruktoří jógy vás provázejí různými styly jógy. Máte- li jen 20 minut, vyberete si takto dlouhou jógovou sekvenci. Máte-li hodinu, vyberete si hodinový program. Chcete jen dýchat a relaxovat, zvolte videa s dýcháním a relaxacemi. Chcete-li získat kondici, vyberete si z dynamických stylů jógy. 

Máme pro vás připravena nová videa! Sekvence hathajógy s výbornou, stále se usmívající instruktorkou jógy Alenou Vejříkovou.  Marek Petráček pro vás připravil sekvence "Naučte se". Nyní stoj na předloktích. Oblíbená Instruktorka Katka Bílková si připravila dívčí dynamickou powerjógu a Petra Duspivová vás provede slow-flow vinyasou. Jitka Brůnová vás pozve na Naam jógu a ranní protažení jógou strávíte opět s Katkou Bílkovou. Jakub Šamberger se věnuje středu těla jako základu pro záda bez bolestí. 

Již v březnu se Jóga Virtual objeví se svým týmem v Brně, kde v Happyoga studiu Romany Klášterecké natáčí vámi tak žádanou dětskou jógu a další jógová překvapení. Dana Čechmanová, Václav Krejčík, Katka Bílková už připravují své nové cvičební lekce pro vaše domácí cvičení. 

 

Objednat předplatné