Archív JD Speciál 27. 09. 2018 PDF Tisk

Distribuce Slovensko – Jóga Dnes SPECIÁL a předplatné Jóga Dnes

Aktuální informace o distribuci Jóga DNES a Jóga DNES Speciálu na Slovensko.

Distribuce Slovensko – Jóga Dnes SPECIÁL a předplatné Jóga Dnes

Již delší dobu je časopis Jóga Dnes distribuován na slovenském novinovém trhu a my jsme za to opravdu rádi. V tuto chvíli ale nastaly komplikace ze strany distributora. Z toho důvodu bude Jóga Dnes Speciál na Slovensku v prodeji pouze přes webovou stránku www.press.sk. Vydavatelství bohužel ani netuší, zdali bude ve volné distribuci řádné, listopadové vydání Jóga Dnes. Děláme pro to maximum, ale situace zatím není jasná.

Proto doporučujeme čtenářům a zájemcům o časopis objednat si předplatné Jóga Dnes, které poskytuje také www.press.sk a na tom samém místěs objednat i speciální vydání.

 

O Jóga DNES Speciál

1. října vychází v pořadí druhé speciální vydání časopisu Jóga DNES, které je tematicky laděné do přicházejícího podzimního období.

V první polovině Speciálu se obrátíte sami k sobě a ke svému nitru – seznámíte se s technikami pro očistu mysli teď a tady, dokážeme vám, že meditovat zvládne opravdu každý a představíme vám různé přístupy k tomu, jak si efektivně uklidit v hlavě.

Druhá polovina Speciálu je věnována receptům na pokrmy pro lehkost a energii, které jsou pro přehlednost rozděleny na vegetariánské, veganské, bezlepkové a zdravé dezerty. Nezapomínáme ani na ájurvédu a ájurvédské recepty pro zahřátí a vyrovnání rovnováhy. 

Ve speciálu navíc najdete 16 interaktivních stran, které lze vystřihnout a použít k práci na sobě samém. Očista prostoru, vztahů a mysli, zaznamenávání dobrozvyků či formulace svých přání – to je obrácení se do nitra, které je pro podzimní chmurné dny jako dělané.

Jóga Dnes SPECIÁL – Úklid v hlavě pomůže všem rozjasnit nejenom mysl a duši, ale pomůže i tělu se díky józe cítit dobře.

Objednat předplatné