BLESKOVĚ
Spolupracujeme 17. 01. 2021 PDF Tisk

Distanční výuka Power Yoga Akademie

Během roku 2020 jsme si vyzkoušeli, že distanční výuka kurzů základních i nadstavbových funguje a v současné době je efektivním nástrojem vzdělávání. Přečtěte si více o aktuální nabídce kurzů Power Yoga Akademie.

Distanční výuka Power Yoga Akademie

Do roku 2021 vstupuje vzdělávací akademie akreditovaná MŠMT a Yoga Alliancí opět se základními kurzy kombinované distanční a prezenční výuky a zahajuje také kombinační studium některých nadstavbových kurzů, jako je například velice žádaný program Jógové terapie s názvem: Jóga, terapie a zdraví v souvislostech.

Základní kurzy pro instruktory jógy, které začnnou distanční výukou v termínu 23.–24. 1. 2021, jsou pro všechny nové studenty kurzů v Česku i na Slovensku. Do výuky se přidávají i kurzy, které byly na podzim v začátku zastavené, nebo vůbec neproběhly.

Tento program propojuje aspekty tradiční jógy a ájurvédy v kombinaci s moderními přístupy ke zdraví a zdravému pohybu. Naučíte se přizpůsobovat praxi vašim aktuálním potřebám i potřebám klientů. Nahlédnete na jógu jako na možnost prevence i terapie. Projdete konkrétními obtížemi a seznámíte se s obecnými zásadami, jak bezpečně a účinně tyto obtíže řešit. Naučíte se vnímat jógu jako proces, který vede k bdělosti, uvolněnosti a stabilitě – jóga jako péče o sebe sama a cesta k regeneraci a rekondici.

Program nově rozšiřujeme i o tematiku, která reaguje na současnou dobu.
Jóga a kardiovaskulární systém, Jóga a dýchací systém, Jóga a nervový systém a „práce“ s bolestí – psychologické faktory ovlivňující tyto systémy, Podpora regenerace organismu, to vše s novou lektorkou programu Karolinou Idris Štraus.

Objednat předplatné