BLESKOVĚ
Dejte svému zdraví zelenou s Bio Matcha Tea – Vaše tělo Vám poděkuje!

Zelený zázrak
Matcha Tea je unikátní zelený čaj z Japonska. Čajovníky se před sklizní zastiňují, sbírají se jen ty nejzelenější vrchní lístky, následně se suší a melou na extra jemný prášek. Tato technologie se za posledních téměř tisíc let nezměnila. Při pití Matcha Tea tak pijeme celý čajový list a díky tomu může naše tělo využít všech benefitů Matcha Tea na maximum. I proto je Matcha Tea pěstován pouze v bio kvalitě a každá šarže je pravidelně testována na škodlivé látky. Produkty Matcha Tea jsou na českém trhu 9 let a o oblibě tohoto čaje svědčí už páté ocenění Produkt roku v řadě v kategorii čaje na portálu Heuréka.cz 

Úžasné účinky Matcha Tea
Díky jedinečné technologii zpracování si čaj matcha zachovává řadu jedinečných látek. Obsahuje velké množství antioxidantů, pomáhá podpořit správné fungování imunity, podporuje soustředění, odbourává stres a pomáhá správnému trávení.

Oblíbenou vlastností Matcha Tea je silná dávka energie. Uvolňuje se postupně po dobu až 6 hodin. U čaje matcha navíc nehrozí vedlejší účinky charakteristické pro kofeinové nápoje, jako je rychlý nástup energie, ale i její stejně rychlý pokles a s ní spojené vedlejší účinky, jako je nervozita, pocení, bušení srdce nebo třes rukou. Matcha Tea je tak pro tělo šetrnější.

Další skvělou výhodou Matcha Tea je jeho schopnost kontrolovat tělesnou hmotnost. Matcha napomáhá spalovat tuky až o 40 % efektivněji. S porcí Matcha Tea při cvičení vydáte více energie a hubnutí půjde o něco snadněji. 

Snadná příprava
Matcha Tea už je porcovaný, takže stačí obsah sáčku vysypat do šejkru nebo jiné uzavíratelné láhve, zalít studenou nebo horkou vodou do 70 °C, a pořádně protřepat. Můžete ho dochutit šťávou z ovoce, mlékem či kořením. Matcha se dá dokonce použít při přípravě krémů, kaší nebo těst – fantazii se meze nekladou! Inspiraci najdete na www.matchatea.cz/recepty

Na www.matchatea.bio zadejte kód JOGA a získejte slevu 15 % na celý nákup! Bio Matcha Tea Harmony zakoupíte také ve zdravých výživách, v lékárnách a v síti drogerií Rossmann.

Objednat předplatné