Spolupracujeme 25. 05. 2021 PDF Tisk

Dejte svá střeva do pořádku

Střevní mikrobiom je velmi důležitou částí každého z nás. Zásadně totiž ovlivňuje nejenom imunitu, ale také nervový i hormonální systém. Právě proto, je pro naše zdraví zásadní, aby byl mikrobiom vyvážený. Velmi důležitá je pro střeva samozřejmě strava, dostatek ovoce, zeleniny a dalších potravin bohatých na vlákninu. Další cestou je vsadit na vhodné doplňky stravy, které pomohou střevu zbavit se nežádoucích látek.

Dejte svá střeva do pořádku

Střeva jsou často „podceňovaným“ orgánem, kterému nevěnujeme příliš pozornosti. Přitom bychom rozhodně měli! Špatné stravovací návyky, nedostatek vlákniny, časté stresy, to vše střevům nesvědčí. Sliznice střeva nás ochraňuje od toxinů z potravy, tedy pokud je zdravá a odolná. V opačném případě se střevo stává propustným a toxiny se skrz poškozenou trávicí sliznici vstřebají zpět do organismu. Alfou a omegou zdravých střev je pestrý mikrobiom.

Co všechno náš mikrobiom ovlivňuje?
Je toho opravdu hodně! Například metabolismus, hormonální systém, trávení, ale také imunitu, nervový systém, stres, emoce či dokonce naše chování. Opravdu stojí za to se našim střevům věnovat.

Náš tip

Přírodní doplňky stravy Joalis – RespiDren® + Calon® + Depren.

Tato kúra, ve které se propojují účinky bylin se silou informace, působí blahodárně na střevní trakt, podporuje mikroflóru a mikrobiální rovnováhu a také má vliv na duševní zdraví a relaxaci. Tři přípravky se vzájemně doplňují a tím zesilují své působení.

  • Joalis RespiDren® je přírodní a dobře tolerovaný přípravek obsahující výluh ze slézu lesního, který má vliv na normální činnost hltanu a dýchacích cest.
  • Joalis Calon® je přírodní doplněk stravy s obsahem jitrocele kopinatého, přispívá k normálnímu trávení a funkci střevního traktu, mikroflóry a k mikrobiální rovnováze.
  • Joalis Depren – přírodní doplněk stravy s obsahem kozlíku lékařského, který přispívá k relaxaci a duševnímu zdraví.

Kúra je k dostání na e-shopu Joalis (www.joalis.cz v sekci sezónní balíčky) za cenu 1177 Kč.  

Víte že…
Střevem projde až tuna potravy ročně…
Střevo je jedním z nejhustěji osídlených povrchů na zemi…
Platí jednoduché pravidlo, čím pestřejší je složení střevní mikroflóry, tím jsme zdravější….
Délka střeva člověka je cca 7 metrů, z toho přes 5 metrů připadá na tenké střevo…
Ve střevech sídlí nejen zdraví, ale také štěstí…

Více na www.joalis.cz

 

Objednat předplatné