BLESKOVĚ
Novinky 01. 01. 2016 PDF Tisk

Dárek k předplatnému od 1.1.2016

Revitalizující pupalkové tělové mléko pro ochranu pokožky od 1.1.2016 ke každému novému, nebo prodlužujícímu předplatnému 12 čísel JÓGA DNES. Pouze prvních 150 z ČR i SR získává tento krásný dárek od Weledy. 

Dárek k předplatnému od 1.1.2016

Pupalkový olej chrání pokožku před ztrátou vlhkosti, odstraňuje zdrsnělá místa pokožky a podporuje růst buněk a regeneraci. Spolu s bambuckým máslem a extraktem z pupečníku asijského poskytují pokožce intenzivní výživu, podporují prozáření pleti a regenerují pokožku. Zvyšují pevnost a pružnost pokožky a dodávají jí dlouhotrvající péči.

Cena 489,-Kč - pro předplatitele 12 čísel JÓGA DNES ZDARMA jako dárek

Objednávám, nebo prodlužuji předplatné JÓGA DNES - ZDE. Navíc každé předplatné časopisu může zdarma využívat domácí jógové studio www.jogavirtual.cz, ve kterém najdete přes 380 různých jógových videí a také on-line kurz pro začátečníky. Každý z předplatitelů může nakupovat jógové pomůcky, oblečení, knížky, dvd, kosmetiku s 10% slevou v Jóga Marketu. V chytrém účtu každého registrovaného na www.jogadnes.cz naleznete možnost objednávek, informace o svém předplatném a videích. Zde si můžete prodloužit nebo zkontrolovat a upravit vše, co potřebujete. 

 

-jd-

 

Objednat předplatné