BLESKOVĚ
Tradiční čínská medicína 25. 01. 2020 PDF Tisk

Čínský rok kovové Krysy

Nastal konec roku zemského Prasete, jenž nám nabídl spoustu příležitostí co do hojnosti v různých směrech. Již dnes začíná nový čínský rok kovové Krysy, který potrvá až do 11. února 2021. Jak bude vypadat a co nám přinese?

Čínský rok kovové Krysy

Podobně jako zemské Prase nám rok kovové Krysy nabídne mnoho příležitostí. Avšak v poněkud jiném podání. Mnozí z nás se budou muset rozloučit s odpočinkem a pohodlím, jež nám šťastné Prasátko dovolovalo, a pustit se naplno do práce. Úspěch a zisk nebudou přicházet zadarmo, bude si je třeba zasloužit. A jak? Proaktivitou, pílí a neutuchající snahou. Je potřeba počítat s tím, že cesta k dosažení cílů nebude vždy procházka růžovým sadem, avšak ty, kteří vydrží a půjdou si odhodlaně za svým, bude čekat sladká odměna.

Komu bude rok kovové Krysy přát?

Rok kovové Krysy se ponese ve znamení změn a úspěšného rozvoje podnikání v nejrůznějších oblastech. S příležitostmi k novým projektům se doslova roztrhne pytel. Ve výhodě budou lidé vynalézaví, tvořiví, lidé s nápadem a především ti pracovití a pohotoví. Naopak pasivnější povahy, hloubaví či příliš rozvážní lidé mohou na své pomalé jednání doplácet. Rok kovové Krysy pojede rychlým tempem a nabídne nám mnoho šancí, výzev, možností významného posunu vpřed, ale také překážek, které bude potřeba překonat. Na některé z nás tak může působit jako vcelku stresující období, kdy se společnost žene vpřed za svými cíli a jednotliví lidé se snadno nechají vzájemně strhnout v honbě za úspěchem. Umíme-li se však v rychlém tempu pohybovat nebo se mu dokážeme přizpůsobit, máme napůl vyhráno.

Jak využít příležitostí, které rok Krysy přináší?

Jak již bylo zmíněno, rok kovové Krysy bude přát změnám a podnikání všeho druhu. Máte-li jisté plány do budoucna, s jejichž uskutečněním váháte nebo možná čekáte na vhodnou dobu, pusťte se do jejich realizace právě teď. Podobně pokud přemýšlíte o změně a rádi byste si například našli novou práci, rozjeli vlastní business či se zkrátka začali realizovat jiným směrem, pak je právě nadcházející rok vhodnou dobou k uskutečnění vašich plánů. Byla by škoda déle vyčkávat, neboť právě rok 2020 bude fandit těm, kteří konají. Stejně tak si vybírejte odvětví, které vám je blízké a ve kterém svými schopnostmi vynikáte nad druhými. Právě zde vám totiž půjde práce mnohem více od ruky. Mějte však na paměti, že bez práce nejsou koláče, a nenechte se odradit případnými překážkami. Jen odhodlání, nepřetržitá snaha a píle vás dovedou ke zdárnému konci, ať už se jedná o velký finanční zisk, významný posun v kariéře či úspěch v osobním životě a vztazích.

Lidé narození ve znamení Krysy

Lidé narození ve znamení Krysy jsou společenští, komunikativní a aktivní. Mají mnoho přátel a mezi druhými bývají oblíbení. Mezi jejich dobré vlastnosti jistě můžeme řadit ctižádostivost a vůli na sobě neustále pracovat. Pokud se pro něco rozhodnou, jdou si vytrvale za svým a své plány svědomitě dotáhnou do zdárného konce. Vezmeme-li v úvahu pět prvků, které blíže utváří povahu znamení, pak je právě kovová Krysa ta nejpilnější, nejbystřejší a s nejvyšším stupněm emoční inteligence. Pro Krysy je obecně důležitý jejich vlastní zájem, budování zásob a vyhledávání možností pro zisk. A právě těch bude v roce 2020 dostatek a zejména Krysám se tak bude dařit. Avšak i na zbylá znamení bude čekat mnoho stejných šancí a záležet bude jen na nich, zda je využijí k vlastnímu úspěchu.

 

  • autor: Zuzana Košařová
  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné