Den jógy 05. 06. 2018 PDF Tisk

Charitatitivní jógový bazárek pro dětskou onkologii

Poznačte si do diáře termín 21. 6. a nezapomeňte se stavit v Energy Studiu HEAVEN na Praze 2, kde kromě Mezinárodního dne jógy proběhne i charitativní bazárek!

Charitatitivní jógový bazárek pro dětskou onkologii

Jistě něco ulovíte a ještě pomůžete. Věci darují nejen lektoři jógy, ale také klienti ES a naši kamarádi. Výtěžek akce je určený pro Nadaci Pink Bubble. Nadační fond Pink Bubble pomáhá mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se znovu na vlastní nohy.

Rádi byste novou podložku na jógu a nevíte, co s tou starou, která je ještě v pohodě? Nebo třeba máte jógovou pomůcku, kterou už nepoužíváte, případně cokoli jiného pro praxi jógy? Věnujte to na dobrou věc. Prosíme všechny lektory, klienty ES a naše kamarády, zda by nám pomohli naplnit studio věcmi, které udělají radost někomu jinému tím, že si je koupí, a zároveň uděláme radost společně onkologicky nemocným dětem příspěvkem na jejich letní kempy. Čisté věci můžete donést do Energy Studia Praha 2 od 11. 6. do 19. 6. 2018!

Jógový bazárek, kde můžete koupit cokoli na jógu od podložek až po gumičky do vlasů, se bude konat na Den jógy 21. 6. od 16 do 20 hodin v ES HEAVEN Praha 2.

 

Děkujeme, že společně pomáháme.

Energy Studio Václav Krejčík

 

Objednat předplatné