Spolupracujeme 15. 08. 2019 PDF Tisk

BIO šampony ARGITAL pro Low Poo péči o vlasy

100% přírodní a BIO vlasová péče ARGITAL se zeleným jílem a bylinkami působí na vlasy jako úžasný přírodní elixír! Přejděte s nimi na metodu Low Poo!

BIO šampony ARGITAL pro Low Poo péči o vlasy

Stále více žen, ale i mužů, se již nechce spokojit s používáním tzv. „běžných“ šamponů, které najdete v každé drogerii. Sice báječné pění a intenzivně voní, ale je to vykoupeno obsahem celé palety chemických látek, zejména sulfátů, silikonů, parabenů a syntetických parfémů. Tyto chemikálie narušují přirozený ochranný film vlasové pokožky a její obranyschopnost, mohou ji dráždit, a to už je jen krok k alergické reakci nebo vzniku kontaktní dermatitidy.

Jak z toho ven?

Přejděte na metodu Low Poo! Znamená to používat přípravky, které obsahují jen přírodní látky, popř. jejich deriváty. Přírodní šampony sice méně pění a chovají se trochu jinak než ty „běžné“ se silikony a sulfáty, ale nebojte se toho. Vaše vlasy a vlasová pokožka se vám za to brzy odmění. Čisté přírodní vůně a příjemné pocity při mytí vás určitě nadchnou. Zdravé, nadýchané a lesklé vlasy, které se předčasně nemastí a normalizovaná pokožka bez lupů za to stojí.

Důležité je vytrvat. Nejlépe několik týdnů, během nichž se z vlasů vymyjí silikony, které obalily vlasové vlákno a zamezily přístupu dodávané péče, a než si vlasy zvyknou, že už nejsou drasticky odmašťovány a zbavovány své přirozené ochrany.

Proč právě ARGITAL

100% přírodní a BIO vlasová péče ARGITAL se zeleným jílem a bylinkami působí na vlasy jako úžasný přírodní elixír.

Vyrábí se z kvalitních rostlinných surovin, které mají vysokou účinnost a jsou jemným a velice efektivním prostředkem pro péči o vlasy i vlasovou pokožku. V přírodě jsou snadno biologicky rozložitelné. Produkty mají mezinárodní certifikace BDIH pro přírodní kosmetiku, ICEA pro BIO kosmetiku, Vegan OK a použité suroviny mají certifikaci DEMETER.

Neobsahuje žádné syntetické složky jako jsou: SLS, SLES, silikony, emulgátory, rozpouštědla nebo konzervanty.

Co obsahují BIO šampony ARGITAL?

Zelený jíl Argital vysušený sluncem vlasy účinně čistí a regeneruje a dodává jim objem. Normalizuje produkci mazu a působí proti tvorbě lupů.  

Křemík obsažený v jílu dodává vlasům pevnost a sílu a působí preventivně proti jejich vypadávání a třepení.

Rostlinné proteiny z pšeničných klíčků pomáhají obnovit strukturu vlasů.

Extrakty z léčivých rostlin:

     Lopuchový kořen vlasy posiluje, dodává lesk a působí proti jejich vypadávání.

     Kopřiva působí proti maštění vlasů a lupům.

     Heřmánek zklidňuje pokožku a oživuje světlou barvu vlasů.

Jemná rostlinná pěnidla z kokosového oleje.

Čisté esenciální oleje GOLD, vyrobené speciální patentovanou metodou, vyrovnávají produkci kožního mazu, působí proti tvorbě lupů a dodávají šamponům krásnou přírodní vůni.

Pro miminka a osoby se zvlášť citlivou pokožkou nabízí ARGITAL velmi jemný Baby hypoalergenní šampon s extrakty z arniky horské a měsíčku lékařského.     

Po umytí vlasů je vhodné použít i vlasový balzám, samozřejmě také Low Poo!

Rostlinný vlasový kondicionér se zeleným jílem Argital - BIO

Obsahuje zelený jíl, extrakty z lopuchového kořene, přesličky a kopřivy, jojobový, mandlový a olivový rostlinný olej a čisté esenciální oleje z Ylang-Ylangu, pelargonie, lavandinu, fenyklu, citronu a anýzu. Vlasy účinně regeneruje a jsou po něm hladké, lesklé a dobře se rozčesávají. Lze jej použít také jako regenerační zábal.

Pro objem a posílení vlasů si čas od času dopřejte vlasovou masku.

BIO Maska ze zeleného jílu "Argiltubo" obsahuje kromě jílu také extrakt z přesličky a měsíčku, esenciální olej z lavandinu a čistý rostlinný olej z brutnáku lékařského. Má silné regenerační a detoxikační účinky.

Také si můžete připravit masku ze Zeleného jílu Argital, vysušeného sluncem:

V misce s vlažnou vodou rozmíchejte lžičku medu a lžičku mandlového nebo olivového oleje. Pak za stálého míchání postupně přidávejte jílový prášek, až získáte konzistenci hladkého, spíše tekutého krému. Můžete přidat třeba 1-3 kapky esenciálního oleje z Ylang-Ylangu.

Masku nanášejte na mokré vlasy, pečlivě ji vetřete do vlasů a k vlasové pokožce a překryjte polyetylenovým sáčkem nebo čepicí do sprchy a zabalte do ručníku.
Nechte působit 10 minut, poté smyjte teplou vodou a vlasy umyjte jedním ze šamponů ARGITAL.

Italská 100% přírodní a BIO kosmetika ARGITAL je vyráběna podle principů antroposofie, s láskou k člověku a respektem k přírodě.  

Více: www.cosmeticanatura.cz, www.argital.cz