Jóga Zprávy 09. 09. 2019 PDF Tisk

Amfiteátr Red Rocks srdečně přivítal účastníky venkovní jógy v Coloradu

Amfiteátr Red Rocks je jedním z nejznámějších míst na světě. Na tamním pódiu stála většina uznávaných hudebních ikon. Tento nesmírně populární amfiteátr tentokrát přivítal milovníky jógy a wellness guru, kteří si společně zacvičili.

 

Amfiteátr Red Rocks srdečně přivítal účastníky venkovní jógy v Coloradu

Nejslavnější a nejpozoruhodnější hudební scéna v Coloradu uspořádala a hostila téměř každou celebritu rock`n`rollu za dob své 100leté existence. Dav, který se tu scházel v pozdních šedesátých a sedmdesátých letech, byl známý svou výstředností, zatímco teď si návštěvníci přicházejí užít spíše klid a pohodu. Colorado je koneckonců považováno za nejzdravější stát v Americe.

Amfiteátr Red Rocks letos v létě přivítal všechny milovníky jógy, kteří si mezi skalami a pod širým nebem společně zacvičili. Po řadě úspěšných akcí, které se zde konaly, se pořadatelé rozhodli přidat do kalendáře také Barre on the Rocks. Kurzy jógy, které se konají celé léto a začínají již v 7 hod ráno. Jóga se tak stala i zde nedílnou součástí letního programu tohoto proslulého místa.

Jógový YouTube guru Adriene Mishler, jež má více než pět milionů odběratelů, je jednou z těch, kteří místní lekce povedou až do začátku podzimu.

Netřeba dodávat, že Red Rocks je historickým místem hudby, a proto i jóga zde bude probíhat za přítomnosti zvuků živého DJ.

Brian Kitts, ředitel marketingu a rozvoje obchodu pro Arts and Venues Denver, řekl, že Red Rocks měl vždy skupinu fanoušků fitness, kteří se těšili na přírodní prostředí. „Chtěli jsme poskytnout lidem možnost, jak si v tomto krásném místě dopřát i něco víc než jen hudbu, a tak vznikly fitness události,“ dodal.

Kitts také hovořil o tom, že fitness a jógové akce jsou důležitou součástí značky Red Rocks. „Je to 2500 šťastných, klidných fanoušků jógy, kteří se vyhřívají na slunném a chladném vzduchu v Coloradu každé ráno.“ Kitts prohlásil, že Red Rocks nyní přidal pro své fanoušky zimních sportů „předsezónní vyladění na lyže a snowboardy“, kterým jóga bezesporu je, a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. „Všechny lekce jsou vždy ihned vyprodány.“

 

  • zpracovala: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com

Objednat předplatné