BLESKOVĚ
Podcast ON AIR 13. 09. 2020 PDF Tisk

A jsme v éteru.... Jóga Dnes ON AIR je již k poslechu!

1. díl nového podcastu ON AIR je již pro vás k poslechu. Věříme, že podcastem JÓGA DNES ON AIR obohatíme jógovou komunitu a současně rozšíříme povědomí o józe. Podcast Jóga Dnes ON AIR stahujte na Apple Podcast, Spotify a Google Podcast. 

A jsme v éteru.... Jóga Dnes ON AIR je již k poslechu!

Svět JÓGA DNES se dnešním dnem opět rozšířil. Ke dvěma tištěným titulům JD a JD SPECIÁL, k našemu Instagramu a Facebooku přidáváme nově podcast JÓGA DNES “ON AIR”. V prvních dvou dílech se budete moci seznámit s historií a vznikem časopisu Jóga Dnes. V prvním dílu si Zuzana Klingrová povídá s Václavem Krejčíkem, „otcem“ časopisu JÓGA DNES, o jeho jógové cestě, vzniku časopisu a jeho tvorbě, ale také i o současné covidové době. 

O podcastu JÓGA DNES ON AIR
Svět jógy je plný nadšených učitelů, expertů, lektorů, kteří mají co říci, naučit, inspirovat a tím obohatit naši spirituální cestu. V podcastu JD, který jsme pro vás připravili společně se Zuzkou Klingrovou, si s těmito osobnostmi budeme povídat, abychom získali nové zkušenosti a znalosti. 

Jógová komunita Jóga Dnes je vnitřním vesmírem plným nadšení, lásky, poznání a pochopení.

Doufáme, že se vám podcasty budou líbit. Pokud ano, prosíme o ohodnocení. Váš názor je pro nás důležitý. Již nyní se těšíme u dalšího podcastu na konci září s vámi na slyšenou.

Stahujte zde:
Google Podcast: https://podcasts.google.com/search/Jóga%20Dnes%20On%20Air
Apple Podcast: Apple Store – zdarma ke stažení
Spotify: https://open.spotify.com/show/0T7EEcCesBCJ76z1zzq6Em

Objednat předplatné