Spolupracujeme 23. 02. 2015 PDF Tisk

Není jen jedna správná cesta

Akademie léčivé výživy si klade za cíl lidem se změnami pomáhat. Přináší různé pohledy, názory odborníků i praktické ukázky přístupů ke stravě, vaření a zdraví.

Není jen jedna správná cesta

Žijeme v nesmírně zajímavé době, která člověku přináší spoustu nových možností, ovšem také hodně nejistoty a vnějšího i vnitřního tlaku. Často cítíme potřebu něco ve svém životě změnit a jedním z nejpřirozenějších kroků v tomto směru představuje změna způsobu stravování. Jiný přístup ke stravě automaticky přináší impulzy k navazujícím změnám v myšlení, chování i jednání. Člověk začne vnímat zodpovědnost za svůj vlastní život, stav společnosti i celé planety.

Akademie léčivé výživy si klade za cíl lidem se změnami pomáhat. Přináší různé pohledy, názory odborníků i praktické ukázky přístupů ke stravě, vaření a zdraví. Tak, aby si každý mohl vybrat to, co nejlépe odpovídá jeho životnímu tempu, zdravotnímu stavu či konstitučnímu typu. 

Na seminářích Akademie se posluchači seznamují se základy filosofických směrů jako jsou ajurvéda, tradiční čínská dietetiky a makrobiotika, doplněných o tradiční moudrost našich předků i nejnovější poznatky západní dietologie. Teoretické přednášky nabízeného dvouletého programu doplňují lekce vaření v menších skupinách, nácvik ozdravných technik a energetických i fyzických cvičení.

Akademie léčivé výživy si zve také hosty ze zahraničí. Patří k nim i Inga Bylinkina, odbornice na super potraviny a tonizující byliny, která k nám zavítá na dva víkendy koncem února. Inga se krom jiného zaměří na péči o ženské zdraví, zasvětí nás do tajů detoxikace a omlazujících rituálů a ukáže nám, jak se vyhnout projevům PMS, menopauzy nebo jak se o sebe starat v průběhu těhotenství a po porodu. Poví nám něco o celostním přístupu k regulaci váhy, probere s námi taoistický systém tří pokladů a naučí nás míchat chutné elixíry pro ženské zdraví i dlouhověkost.

Objednat předplatné