Spolupracujeme 26. 01. 2015 PDF Tisk

Přirozeně se očistit, posílit a jako bonus i zhubnout

Zdá se, že v dnešní době jsme ztratili veškerou víru ve vlastní zázračnou uzdravující moc našeho těla. Hledáme rychlé a okamžité léčení našich nemocí v požívání přípravků ve formě léků a jiných chemikálií.

Přirozeně se očistit, posílit a jako bonus i zhubnout

Ve většině případů tyto léky jen potlačí příznaky nemoci, aniž by nějak zasáhly skutečnou příčinu problému. Výsledkem je zatlačení nemoci hlouběji do našeho systému, odkud se později znovu vynoří ve formě stejného nebo i jiného a většinou vážnějšího onemocnění.

Co je tedy příčinou a jak se k ní dostaneme?

Ke kořenům potíží se snadno dostaneme pomocí přirozené detoxikace organizmu. Detoxikace je vhodný způsob, jak se zbavit jedovatých látek (toxinů) usazených v našem organismu. Toxiny jsou jedním z hlavních činitelů, způsobujících akutní i chronické nemoci. Toxiny se do našeho těla dostávají ze znečištěného životního prostředí, potravin, nedostatečného trávení, farmaceutických léčiv a v neposlední řadě i potlačených emocí.

Jak bezpečně na to?

Přirozenou detoxikaci těla mohou podpořit některé vyvážené, harmonizující nápoje jakým je nápoj NEERA. Díky kvalitním palmovým sirupům ze Srí Lanky obsahuje mimo jiné velké množství železa a draslík, dále vitamíny a glukózu, takže je vhodný i pro lehčí diabetiky. Citrónová šťáva, kterou do nápoje přidáváme, napomáhá očistě, především v játrech a ledvinách, kayenský pepř povzbuzuje proudění krve a celé oběhové soustavy. Tím vše špatné z těla vyplavujeme. Proto je důležitý dostatečný pitný režim. Hlavní je zde tedy samočistící schopnost těla – nemusí zpracovávat žádnou potravu. NEERA nápoj tedy stimuluje pročišťující proces našeho těla, uspokojuje pocit hladu a dodává tělu energii bez toho, aby zatěžoval trávicí trakt. Podle tradičního léčebného programu by měl čistící proces trvat deset dní. Pokud to je na vás ale příliš silné kafe, vydržte alespoň tři dny nebo třeba opakovaně jeden den v týdnu.

Jak je to s tím hubnutím?

NEERA Detox kúra nám kromě odstraňování nahromaděných toxinů a obnovení chemické rovnováhy těla efektivně pomáhá spalovat tuky, proto je též přirozeným a bezpečným způsobem, jak zhubnout. Navíc omezuje přílišnou touhu po jídle a závislost na pochutinách, což činí z hubnutí přirozený proces. Většina  lidí, kteří  absolvovali 7 – 10 denní kúru, uvádí snížení váhy o 5 až 10 kg, ostatní zhubli 3 – 5 kg. Protože příčinou snížení tělesné váhy není ztráta vody, ale především odbourání nadbytečných tukových zásob a nahromaděných toxinů, jen velmi malá čast váhy se po skončení diety může vrátit.

Co by nám ještě pomohlo?

Detoxikační kúra nám nejlépe poslouží, když se na ní předem připravíme, a to tak, že si týden předem nebo alespoň několik dní upravíme jídelníček vynecháním veškerých živočišných tuků a mléčných produktů. Stejně tak je důležité vracet se ke stravě pozvolna. Doporučujeme detoxikaci provádět za Novoluní nebo za ubývajícího Měsíce. Ovšem nejdůležitější je naslouchat svému tělu. Vaše tělo je jedinečné, proto i průběh kúry bude jedinečný. Udělejte si na sebe během očisty čas a věnujte se každý den něčemu, co vám dává radost. Psychika hraje při detoxu významnou roli a stres očistný účinek značně snižuje.

Další informace o očistné kůře NEERA® najdete na www.darzprirody.cz nebo volejte 724 356 320 / 739 454 045.

  • autor: Promo NEERA
  • zdroj fotky: Neera

Objednat předplatné