Jóga Zprávy 17. 09. 2018 PDF Tisk

7 nejvhodnějších podložek na jógu pro děti

Vzhledem k tomu, že jóga se stává stále populárnější, rodiče, cvičící a jógu praktikující, stále častěji hledají způsob, jak své děti k této aktivitě přivést, aby si ji osvojili, co nejdříve. Prvním krokem na této cestě je koupit si roztomilou a funkční podložku pro děti...

 

7 nejvhodnějších podložek na jógu pro děti

Zde je výsledek studie podložek, které jsou pro děti ty nejvíce vhodné. Jedná se většinou o podložky, které jsou barevné, s motivy zvířátek či jinými obrázky, protože u dítěte je nutná také vizuální stránka věci k tomu, aby se celkově vytvořil vztah k jakékoliv aktivitě.

  1. Gaiam dětská jógová podložka – tato podložka na jógu, a nejen na ni, je vhodná pro děti ve věku od 5 do 8 let a je navržena tak, aby byla zábavná a zároveň poskytovala zdravou oporu pro tělo dítěte, podporovala koncentraci, rovnováhu a klid. Povrch podložky je lehce lepkavý. Důvod je prostý. Cílem je zajistit dětem co možná nejbezpečnější pohyb. Tyto dětské podložky jsou netoxické a bez obsahu ftalátů a jiných škodlivých látek.
  2. Yogi Junior jógová podložka – podložka určená těm nejmenším, vhodná do 7 let věku dítěte. Skvělý a odolný materiál, který je tím nejvhodnějším pro děti na cestách, protože je odolný vůči vlhkosti a bakteriím. Podložka je navržena tak, aby přinášela dětem to největší pohodlí a bezpečnost, má zaoblené rohy a dá se zlehka čistit.
  3. YogaDirect Fun jógová podložka pro děti – podložka optimální velikosti, bez obsahu ftalátů, s neklouzavým povrchem, s nejrůznějšími motivy. Rohy podložky jsou zaoblené, aby na zemi lépe přilnula a držela.
  4. Nickelodeon Teenage Mutant Želví Ninja podložku – pokud hledáte pro své ratolesti skutečně pecku mezi podložkami. Profesionálně vyrobená podložka z pěny s vysokou hustotou a z ekologicky šetrné polymerní pryskyřice, je tedy nejen „eco friendly“, ale celkově je navržena tak, aby zlepšila rovnováhu dětí a zabránila jejich případnému sklouznutí.
  5. SweetLime Eco-Friendly jógová podložka – roztomilý design znamená u dětí vždy záruku, že budou své podložky rády používat. A proto byla navržena právě tato. Všechny jógové ásany jsou vyobrazeny zvířátky, posílí radost z učení a jsou určené jak pro chlapce, tak dívky různého věku od těch nejmenších. Jsou vyrobeny z bezpečných materiálů a šetrné k životnímu prostředí. Ekologický, recyklovatelný, hypoalergenní a netoxický povrch bez škodlivého PVC, ftalátů, latexu nebo BPA. Odolné vůči vlhkosti a bakteriím. Texturovaná neklouzavá podložka je vhodná pro vaše dítě a jakoukoliv jógovou ásanu. Podložka s dostatečnou tloušťkou a zároveň dostatečně měkká na to, aby vašemu dítěti zajistila to pravé pohodlí. Snadno se čistí.
  6. Phresh Chi jógová podložka – s vestavěnou hrou, pomáhá v dětech vybudovat správnou flexibilitu, motoriku, koncentraci. Tato podložka je skvělá pro děti, dospělé a celé rodiny. Podložka vhodná pro děti od 4 let, propojitelná s iPadem je více než rohož na cvičení jógy. Je to vzdělávací podložka a program, který mění jógu na zábavnou hru a skvělý trénink! Skvělé pro všechny věkové skupiny a úrovně dovedností. Podložka je dodávána s jednoduchým návodem a poskytuje přístup k bezplatným on-line videím a aplikaci IPAD, která podrobně popisuje jednotlivé cviky, takže budete vždy vědět, co máte dělat!
  7. 9dílná podložka Play Platoon na jógu nejen pro batolata – netoxická podložka na jógu sestavitelná z 9 jednotlivých pěnových částí v 6 různých barvách. Tato podložka je mimořádná v tom, že je silná 15 mm, a nabízí tak největší možné pohodlí pro ty nejmenší nadšence jógy. Jasné barvy stimulují dětské učení a umožňují, aby hodiny pro vaše miláčky byly co nejvíce zábavné. Snadno se čistí, je odolná, měkká a voděodolná. Dokonalá pro herny, posilovny, denní hraní a školy. Play Platoon navíc nabízí celoživotní záruku na výměnu jakékoliv části. Za svými produkty stojí na 100 %. Pokud se vám tedy cokoliv pokazí, Play Platoon to okamžitě nahradí.

 

  • autor: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com