Archív textů JD vydání 25. 06. 2016 PDF Tisk

116 stran letního čtení JÓGA DNES vychází již 29.6.

Historicky poprvé vám nabízíme časopis Jóga Dnes s více jak sto stranami a na nich informace o všem, co v létě potřebujete: cvičení jógy, zdravý pohyb a stravování, tipy na cesty a zábavu.

116 stran letního čtení JÓGA DNES vychází již 29.6.

Hlavním tématem je JÓGA A VĚDA – nechejte se tedy překvapit, na co vše se můžeme dívat nejen jógově, ale i vědecky…

Inspirujte se odborníky nejenom v józe, ale i ve výživě nebo psychologii. Nové vydání JÓGA DNES červenec/ srpen 2016 (vychází 29. 6.) vám přináší velké spektrum rozličných informací. Rozhovor s MUDr. Janem Pirkem o životě v pohybu, o duši a otázce života po životě. Jako obvykle se můžete těšit na oblíbené rubriky, jejich tématy tentokrát bude: jógová praxe mírumilovného bojovníka, hinduismus a bohyně lásky – Lakšmí, klamné vidění aštavakrásany (pozice osmi uzlů), vhled do pataňdžaliovské jógy a filosofie, jóga nejen pro něžné pohlaví, ale i pro chlapy, dětská pružnost v rodinné – dětské akrobacii, vše o výhřezu ploténky a páteři jaké takové, pozici motýlka, zdravém grilovaní, recepty na pesta... Na cesty se vydáte prostřednictvím reportáží z jižní Indie, New Yorku nebo Dominikánské republiky. Jóga jako empirická věda, vědecky o čakrách ze současného pohledu anebo epigenetika poodhalí nové vhledy. Hvězd se můžete zeptat, jak zvládnout období léta, čeho využít a nač si dát pozor. Soutěžit můžete o fotoaparát NIKON za krásnou jógovou fotku v letní soutěži.

Nechte se létem provázet a objevte v sobě krásu, která vychází zevnitř!

  • 29.6. již na novinových stáncích a nebo o par dnů dříve v poštovní schránce, jako předplatné!
  • Dárek k předplatnému 12 čísel JÓGA DNES kniha “Zlatý syn” od autorky Shilpi Somaya Gowda. Objednejte předplatné včas a ještě před Vaší dovolenou mějte svůj časopis a knížku u sebe! Akce předplatné na 12 čísel + dárek je platná od středy 15.6. a platí pro všechny prodlužující i nové předplatitele.

 

Objednat předplatné