Archív textů JD vydání 13. 12. 2015 PDF Tisk

100 stránkové číslo JÓGA DNES již 4.1.2016!

Vydání leden/ únor 2016 naroste o 16 nových stran - s novou grafikou a novým nábojem pro rok 2016, ve kterém JD bude již vycházet jako dvouměsíčník. 

Naleznete v sítích: RELAY, GECO, Inmedio, M-TRAFIC, VALMONT, benzinové pumpy EURO Oil a mnohých dalších trafikách, obchodních centrech, nádražích, letišti. Více jak 1350 distribučních míst po ČR. V SR naleznete v Panta Rhei.

100 stránkové číslo JÓGA DNES již 4.1.2016!

 předplaťte si leden únor 2016

Je až k nevíře, jak lifestylový časopis JÓGA DNES od prvních let, kdy začal jako noviny Get in Balance, dozrál k dospělosti. V dospělosti kvete a poskytuje naprosto jedinečné informace o životě ve společnosti jógy a s vědomou pozorností pracuje na rozvíjení schopností každého, bez závislosti na okolním světě. „Tady a teď“ je náplní filosofie jógy a také jógových technik, které pomáhají v běžných životních situacích. Být v lehkosti, přítomnosti a reálně v životě je úkol, který zkoušíme jako jógovou praxi žít každým dnem.

První vydání časopisu JÓGA DNES v roce 2016 bude rozšířené o 16 stran a poprvé v historii bude 100stránkové, zcela nabité informacemi z jógového světa v Česku, Slovensku a zahraničí. Najdete zde množství doporučení pro začátečníky, kteří v lednu chtějí vyzkoušet jógu a plnit si svá novoroční předsevzetí. Již praktikujícím jógu přineseme inspiraci nejenom pro fyzickou praxi. V domácím video studiu jógy, pro všechny předplatitele časopisu JD, naleznete základní lekci jógy pro začátečníky a nová hormonální i detoxikační jógová videa. Ve speciální příloze „Kam za jógou“ se budete moci inspirovat mnohými akcemi po celé republice nebo si přečíst tipy na jóga retreaty po celém světě (Havaj, Srí Lanka, Bali, Thajsko, Korfu, Fuerteventura, Lanzarote). Poradíme vám, kde se můžete vzdělávat, kde najdete své jógové centrum nebo svého instruktora.

Lednové vydání, které v zimních měsících má za cíl rozpohybovat životní energii a podpořit imunitu, vás bude motivovat, podpoří a pobaví. Bára Poláková, v současnosti hodně diskutovaná herečka a zpěvačka, poskytla časopisu JÓGA DNES rozhovor. Jíst, nebo nejíst maso – o tom uvažuje biochemička Michaela Bebová, která vás také pozve ke vzdělávacímu programu výživových poradců, kteří rozumí problematice výživy a nemusí „papouškovat“ naučené. Václav Krejčík připravil text o blížící se mega hinduistické „party“ – Kumbha méla v Haridwaru v roce 2016. Aneta Králová zpracovala téma hypermobilita a jóga, o Durze píše Tereza Holušová a s láskou v srdci Markéta Sulánská o srdci a zdraví. Čtenáři oblíbené články Jakuba Šambergera pokračují, a tak se můžete těšit na další příběhy z rodinného života.

Krása fotek, nová grafika a odborně-lidská síla článků, které se nepřeskakují, ale čtou – to je časopis Jóga Dnes leden 2016!

Vycházíme jako dvouměsíčník 4.1.2016 a jsme vaší motivací na cestě životem. Životem v pohodě, v klidu a s rozumem!

Obsah:
Téma: Imunita
Příloha: Kam za jógou? (školy jógy, české i světové akce, jóga retreaty 2016)
Rozhovor: Bára Poláková
Pozice: Bhudžangásana
Jógou proti zimní depresi
Hásta mudry
Jak na hypermobilitu
Čtení čaker
Mé tělo
Nový seriál: slavní jogíni - Tiramulai Krišnamačarja
Kumbha méla
Mytologie: Durga, matka má, žena tvá, děsivá i ochranná
Od ásan k filosofii jógy
Imunita, ájurvéda a západní pohled
Bílkoviny rostlinné versus živočišné
Za jógou do Vencouveru
Jóga pro každý den - fotoseriál
        a mnoho pravidelných rubrik, soutěží a jógové pohody.

 

Chcete mít časopis dříve, než bude k dostání na novinových stáncích?

Objednejte si předplatné a jako bonus využívejte ZDARMA kdykoliv a kdekoliv On-line jógové studio JÓGAVIRTUAL.CZ. 

 

Objednat předplatné