10 tipů, kam jít na jógu v novém roce 2019

03. 01. 2019


Ať už jste vášnivý jogín, nebo začátečník, který by jógu rád vyzkoušel, máme pro vás tipy, kam se za jógou vydat.

 

Jóga je starověké cvičení, které spojuje tělo, mysl a ducha a snaží se o celkovou jednotu mezi těmito třemi aspekty. Lidé cvičí jógu po tisíce let, aby pocítili klid a harmonii v sobě samých. Cvičení jednotlivých pozic je jedním z nejznámějších druhů jógy, avšak samotná jóga jde mnohem dál za hranici pouhé fyzičnosti. Jóga také napomáhá být zdravější a šťastnější, a to díky vitální životní energii. Jóga nás učí sebekontrole, relaxaci a správnému dýchání.

Naučte se cvičit, relaxovat a dýchat pod vedením těch nejlepších odborníků.

  1. Studio Bikram Yoga České Budějovice – Bikram yoga, častokrát také označovaná jako tzv. „hot yoga“, je dynamický 90minutový program 26 póz vycházejících z hathajógy (fyzické jógy) a dvou dechových cvičení. To vše v sále dokonale vyhřátém na 42 °C.
  2. HIT Fitness Flora Praha – HIT Fitness Flora je sportovní centrum s vysokou společenskou úrovní, motivační atmosférou a netradičním designem. Poskytuje širokou škálu sportovních aktivit i regeneračních a relaxačních služeb.
  3. Yoga&Joga, studio zaměřené na jógu, relaxaci a meditaci v centru Prahy – Nabízí různé styly jógy (iyengar, hatha, power, gravid, dětská), workshopy, tuzemské zájezdy s jógou, prodej pomůcek a doplňků na jógu. Plný dopolední a odpolední rozvrh sedm dní v týdnu.
  4. Jóga ve mlýně – pohyb v klidném prostředí starého mlýna – Jógacentrum ve Vojkově nabízí v nádherném, klidném prostředí starého mlýna pravidelná cvičení powerjógy a hathajógy.
  5. Ajurvéda – Zen Asian Wellness v Praze – S kým jste si naposledy povídali beze slov? Svěřte své tělo a mysl péči, která vám navrátí rovnováhu. Ulehněte, poslouchejte naše ruce, dýchejte a užívejte. Vše, co přinášíme, je nejpečlivěji vybráno a složeno ze substancí našich světů. Jsme součástí tradice úsměvu, porozumění a úcty.
  6. Yoga & Art – jóga a umění na Šestce – Nová značka prezentující se unikátním projektem propojení výtvarných a pohybových aktivit pro dospělé i děti.
  7. Lipno pro ženy – víkendové akce pro maminky a jejich ratolesti – Přináší celoroční hlídání dětí od třech měsíců věku v obci Lipno nad Vltavou a víkendové akce pro maminky a jejich děti, aktivní víkendy s TRX, zumba, bosu, jumping, wellness, kolo, brusle, paddleboard, jachting, cvičení s kočárkem a program Maxík pro předškolní děti.
  8. Iyengar Institut Praha – V centru Prahy, v ulici Vodičkova, najdete Iyengar Yoga Institut Praha, zaměřený na iyengar jógu, relaxaci a meditaci. Institut dále pořádá řadu mezinárodních workshopů, dovolených s jógou a učitelské kurzy.
  9. Mangala Yoga – dynamická jóga – Přijďte si zacvičit dynamickou jógu v příjemném prostředí Etnosvěta v centru Prahy.
  10. Cordeus, centrum trvalého zdraví – Unikátní Centrum trvalého zdraví Cordeus v Praze 6 se zabývá oblastmi a tématy souvisejícími s udržením trvalého zdraví člověka. Nabízí služby z oblasti celostní péče, reflexoterapie, fyzioterapie, balneoterapie, detoxikace, programů pro těhotné, maminky s miminky, ale i pohybové aktivity.

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket