Archív JD Speciál 23. 09. 2018 PDF Tisk

1. října vychází Jóga Dnes SPECIÁL s tématem „Úklid v hlavě“

1. října vychází v pořadí druhé speciální vydání časopisu Jóga DNES, které je tematicky laděné do přicházejícího podzimního období.

1. října vychází Jóga Dnes SPECIÁL s tématem „Úklid v hlavě“

V první polovině Speciálu se obrátíte sami k sobě a ke svému nitru – seznámíte se s technikami pro očistu mysli teď a tady, dokážeme vám, že meditovat zvládne opravdu každý a představíme vám různé přístupy k tomu, jak si efektivně uklidit v hlavě.

Druhá polovina Speciálu je věnována 40 receptům na pokrmy pro lehkost a energii, které jsou pro přehlednost rozděleny na vegetariánské, veganské, bezlepkové a zdravé dezerty. Nezapomínáme ani na ájurvédu a ájurvédské recepty pro zahřátí a vyrovnání rovnováhy.

Ve speciálu navíc najdete 16 interaktivních stran, které lze vystřihnout a použít k práci na sobě samém. Očista prostoru, vztahů a mysli, zaznamenávání dobrozvyků či formulace svých přání – to je obrácení se do nitra, které je pro podzimní chmurné dny jako dělané.

Jóga Dnes SPECIÁL – Úklid v hlavě pomůže všem rozjasnit nejenom mysl a duši, ale pomůže i tělu se díky józe cítit dobře.

 

SPECIÁLY v roce 2019

JDS únor 2019 (vychází: 1. 2. 2019)

Téma: Fit&Slim 

JDS duben 2019 (vychází: 1. 4. 2019)

Téma: Vychutnejte si svět

JDS říjen 2019 (vychází: 1. 10. 2019)

Téma: Vše o meditacích

 

Důležité informace

Předplatné Jóga DNES Speciál – 3 vydání za 207 Kč si můžete objednávat již nyní!
* Speciály nejsou součástí předplatného Jóga DNES.
* Říjnový Speciál bude ke koupi na stáncích během ŘÍJNA. Pokud máte zájem o předplatné Speciálu a již jste předplatitelé Jóga DNES, prosím udělejte si novou objednávku předplatného čistě Speciálu.
* Předplatné na SLOVENSKO není v tuto chvíli možné. Speciál bude k zakoupení pouze na www.press.sk.
* Předpatitelé Speciálu nedostanou výtisk dříve, než bude na stáncích, jako je tomu u řádného vydání, ale v prvních říjnových dnech.

Mám zájem o předplatné

-jd-

Objednat předplatné