YOGA & PILATES STUDIO Fit s luckou

V našem studiu si kvalitně zacvičíte jógu a pilates. Z pestré nabídky lekcí si můžete vybrat klidnou hatha a kundalini jógu, dynamickou vinjása a aštanga jógu, pro klienty se zdravotním omezením nabízíme jógovou terapii. Techniku pilates vyučujeme klasickou metodou na podložce, kdy využíváme širokou škálu pilates pomůcek, abychom začínajícím klientům umožnili snažší provedení a pro pokročilé nastavili odpovídající intenzitu cviků. 

Nabízíme skupinové a individuální lekce, které vedou kvalifikovaní lektoři. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům, který umožňuje větší progresi v nápravě pohybového aparátu a odstranění špatných pohybových sterotypů. Každý klient je pro nás důležitý. Skupinové lekce doporučujeme spíše pokročilým klientům, individuální lekce jsou vhodnější pro začátečníky. Cíleně se můžeme věnovat danému klientovi s aspektem na jeho potřeby, který pak na sobě velmi rychle vnímá pozitivní změny.   

Na lekcích jógy i pilates se zaměřujeme na kompenzační cvičení, zpevnění a zároveň protažení svalů celého těla, cílené formování postavy. Své klienty učíme zdravý pohyb z důvodu prevence bolestí hlavy, šíje, zad a kloubů. Cvičení poskytuje prostor pro uvědomění si vlastního těla a jemná práce mysli pomáhá odstranit stres,
napětí a dodá Vám energii!

Studio je vybaveno kvalitními pomůckami pro cvičení jógy a techniky pilates - cihly, bloky, popruhy, deky, rollery, oberbally, S-bally, velké míče, flexbandy, pilates kruhy. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení položek na cvičení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Kontakt

tel: +420777270444
email: studio@fitsluckou.cz
web: www.fitsluckou.cz

Turnovského 2/497
10000, Praha

Otevírací doba