BLESKOVĚ

Jóga Holešky

Naše centrum se nachází v bývalých prostorách ŽOS a je součástí areálu komunitního centra Holešovice, jehož otevření je naplánované na jaro/léto roku 2019. Hlavním cílem studia jógy je samozřejmě výuka jógy, ale další důležitý účel je zachování historických železničních prostor, které už delší dobu chátraly. Naše studio vdechne těmto industriálním prostorám nový život a napomáhá tím zvelebování městské části Praha 7, která v posledních letech prochází obdobím novodobé renezance.
Za projektem Jóga v parku stojí Olívie, jogínka s dlouhodobou praxí v široké škále různých typů jógy. A skutečně, v centru se můžete zabývat různými typy jógy, jako je například klasičtější Hatha jóga nebo náročnější Ashtanga, či Power jóga, popřípadě méně známa Freestyle jóga a uvolňující jóga, protahovací – office jóga pro zdravá záda. Pro vytížené maminky s dětmi existuje možnost, aby si zacvičili a jejich děti mohou být s nimi a odpočívat nebo si hrát s jinými dětmi. Nezapomněli jsme ani na nastávající maminky, pro které jsme připravili těhotenskou jógu s lehčími a uvolňovacími cviky.
Kromě studia, které bude probíhat v bývalé budově ŽOS, cvičíme také na čerstvém vzduchu v parku, tedy s podmínkou, že nám to počasí umožní.

Kontakt

tel: 730950102
email: joga.holesky@gmail.com
web: www.calendly.com/joga-holesky

Železničárů 2014/6
170 00, Praha

Otevírací doba

PO - PA: 07,00 - 21,00