Dům jógy Příbram

Přímo v centru Příbrami jsme pro vás připravili oázu klidu, pohody a uvolnění.  V příjemném světlém prostoru cvičíme různé styly jógy pro dospělé, nevyjímaje dříve narozené, ale také pro děti, včetně speciálních lekcí pro muže.

Jóga není jen cvičením pro mladá vysportovaná těla. Je to zklidnění myšlenek, pohled na své já, je to styl života. Cesta jógy je cestou vnitřní, na které se setkáváte každý sám se sebou a my vám chceme být nápomocni posouvat nejen své fyzické možnosti vlastního těla, ale i transformovat vaši mysl. Chtěli bychom kráčet touto cestou s vámi, potkávat přátele a lidi podobného smýšlení. Podstatou jógy je spojení, spojuje vás nejen s vámi samými, ale i s ostatními lidmi.

Lekce vedou kvalifikované lektorky, které se přizpůsobí potřebám klientů, jsou otevřené vašim dotazům a rády Vám pomohou s prvními kroky na lekcích jógy, stejně jako pokročilým jogínům v jejich praxi.

Dům jógy v Příbrami je otevřený prostor pro všechny milovníky jógy, pohybu i relaxace, ale také pro ty, co chtějí své tělo protáhnout a uvolnit… a to vše bez ohledu na věk, pohlaví či fyzičku. Unavená mysl se očistí, tělo zpevní, záda přestanou bolet, a když budete mít štěstí, změní se vám život k lepšímu.

Co u nás najdete:
  • nabízíme různé druhy jógy pod jednou střechou
  • individuální přístup v hodinách
  • odborné a roky ověřené vedení lekcí
  • útulné a domácí prostředí v centru města v dosahu MHD

Dům jógy Příbram = 2 sály, 25 lektorů, 74 lekcí jógy


Kontakt

tel: +420730132177
email: info@dumjogypribram.cz
web: www.dumjogypribram.cz

Plzeňská 76
26101, Příbram

Otevírací doba

PONDĚLÍ až PÁTEK 8:00 - 16:00 h
nebo dle rozvrhu lekcí